کد خبر: 1084879 A

علی بهره‌مند مطرح کرد؛

چهارمین دوره مسابقات کیک‌های تجسمی ایران توسط اتحادیه قنادان تهران در حال برگزاری است.

علی بهره‌مند رییس اتحادیه قنادان تهران در حاشیه این مسابقات در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به روند مثبت برگزاری این دوره از مسابقات گفت: چهارمین دوره این مسابقات از یازدهم الی سیزدهم خرداد در محل همایش‌های هتل المپیک در حال برگزاری است.

وی ادامه داد: بعد از انتشار فراخوان حدود 500 نفر آثار خود را به دبیرخانه مسابقات و اتحادیه قنادان ارسال کردند که پس از ارزیابی توسط کمیته ارزیابی 80 اثر به مرحله نهایی مسابقه راه پیدا کردند که هم اکنون در نمایشگاه به رقابت می‌پردازند.

وی ادامه داد: ما در چهار رشته شرکت کننده داریم که شامل کیک‌های باس، کیک‌های مجلسی و ودینگ کیک، کیک‌های کوکی رویال آسینک و کیک‌های خامه‌ای می‌شود.

بهره‌مند با اشاره به اهداف برگزاری این رویداد گفت:‌ ما به دنبال استعدادیابی و شناسایی استعدادهای ناشناخته در صنعت قنادی و شیرینی‌پزی و کیک‌سازی هستیم تا بعد از شناسایی این استعدادها آنها را با هدف اشتغال‌زایی به بازار هدف که  قنادی‌ها داخل و خارج از کشور  هستند معرفی کنیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه دوره چهارم این مسابقات  نسبت به دوره‌های گذشته رشد کمی و کیفی خوبی داشته و به رغم بیماری کرونا و محدودیت‌هایی که وجود داشته استقبال بسیار خوبی از سوی علاقمندان صورت گرفته است و امیدواریم سال آینده با از بین رفتن بیماری کرونا این مسابقات را گسترده‌تر برگزار کنیم.

بهره‌مند با اشاره  به اینکه هیچ حمایت دولتی از برگزاری این نمایشگاه نشده است گفت: کل هزینه و روند برگزاری چهارمین دوره مسابقات کیک‌های تجسمی توسط اتحادیه قنادان تهران و با همکاری اعضا و تولیدکنندگان و توزیع کنندگان انجام شده است .

وی ادامه داد: در روز پایانی در هر بخش ما سه برگزیده معرفی خواهیم کرد که جوایز نفیسی به آنها تعلق خواهد گرفت و از آنها تقدیر خواهد شد.

بهره‌مند با اشاره به اینکه قنادان مشکلات بسیاری دارند گفت: متاسفانه ما در بحث مواد اولیه مسائل بیمه و مالیات مشکلات بسیاری داریم که امیدواریم آنها حل شود.

علی بهرمند هدف از برگزاری مسابقات کیک‌های تجسمی استعدادیابی است
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر