کد خبر: 1081990 A

شرکت دخانیات ایران به عنوان بنگاه تولیدی برتر موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد معرفی و سیاوش افضلی مدیر عامل و نایب رئیس هئیت مدیره، نشان درخشان در جهش تولید را از وزیر کار دریافت کردند.

به گزارش ایلنا از شرکت دخانیات ایران، همزمان با سالروز آزاد سازی خرمشهر، مدیران و شرکت‌های برتر جهش تولید و بهره‌وری طی مراسمی در همایش تجلیل و تقدیر از عملکرد بنگاه‌های اقتصادی برتر با حضور محمد شریعتمداری وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی شدند که بر اساس شاخص‌های پیش‌بینی شده و ارزیابی عملکرد به عمل‌آمده، شرکت دخانیات ایران به عنوان بنگاه تولیدی برتر موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد معرفی و سیاوش افضلی مدیر عامل و  نایب رئیس هئیت مدیره، نشان درخشان در جهش تولید را از وزیر کار دریافت کردند.

 افضلی، پس از دریافت این نشان و لوح تقدیر،  کسب این موفقیت شایسته را به خانواده دخانیات ایران تبریک گفته و آن را مدیون زحمات کلیه کارکنان شرکت دانستند.

 وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همت معاونت امور اقتصادی، این همایش را با هدف ارج نهادن به بنگاه‌هایی که به رغم تشدید تحریم‌ها اقتصادی علیه ایران و فراگیری کرونا توانستند با اقدامات خود در مسیر تحقق شعار سال گام‌های محکم و استوار بردارند و به کارآیی و بهره وری مطلوب برسند، برگزار  کرد.

دخانیات شرکت دخانیات ایران جهش تولید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر