کد خبر: 1081926 A

در گفتگو با ایلنا مطرح شد؛

باید امسال اتفاقاتی از جنس واقعیت برای حمایت از تولید انجام شود و ما نیازمند حمایت جدی دولت برای توسعه کار و تولید هستیم.

 امیر حمزه توسلی مدیر عامل جوان  شرکت بهپاک در گفت‌وگو با  خبرنگار ایلنا با اشاره به لزوم حمایت عملی  از تولید در سال تولید، مانع‌زدایی‌ها و پشتیبانی‌ها گفت: در بحث تولید ما مشکلات زیادی را داریم از تامین ارز تا خرید و تامین مواد اولیه.  شرکت بهپاک تنها  شرکتی بورسی در حوزه روغن‌کشی  است   و بالغ  بر 500 هزار تن  ظرفیت دارد  اما متاسفانه  ارز بسیار کمی به ما داده می‌شود و زمانی که تقاضای ارز می‌کنیم تا زمانی که  آن ارز به ما اختصاص پیدا کند فاصله زیادی دارد و همین مساله باعث می‌شود ما نتوانیم کالایی که می‌خواهیم را بخریم.

وی ادامه داد: باید امسال اتفاقاتی از جنس واقعیت برای حمایت از تولید انجام شود و ما نیازمند حمایت جدی دولت برای توسعه کار و تولید هستیم و  اگر می‌خواهیم طرح‌های توسعه‌ای بلندمدت انجام دهیم همه باید پای کار بیایند و باید این جسارت را به مدیران بدهیم که به دنبال طرح‌های توسعه‌ای بروند نه اینکه فقط به دنبال حفظ شرایط موجود باشیم.

وی ادامه داد: هم اکنون حدود  600 نفر در شرکت بهپاک کار می‌کنند و به رغم اینکه بیماری کرونا و مشکلات اقتصادی فعالیت ما را سخت کرده بود اما نه تنها تعدیل نیرو نکردیم بلکه اشتغال‌زایی کردیم و افزایش نیرو نیز داشتیم و اگر کارخانه‌ تصفیه روغن ما نیز فعال بشود 200 تا 250 نفر دیگر نیز به صورت مستقیم مشغول به کار خواهند شد و ما هر روز تلاش کردیم با برنامه های توسعه ای پایدار کار خود را گسترش دهیم.

وی ادامه داد: علاوه بر بهداشت محیط کار، سلامتی کارگران نیز برای ما بسیار مهم است و ما به صورت هفتگی و گاهی دو هفته‌ای از همه کارگران تست کرونا می گیریم و وضعیت بهداشتی کارکنان کنترل می‌شود.

بهپاک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر