کد خبر: 1078523 A

پیام تبریک مدیرعامل شرکت مس به مناسبت روز روابط عمومی:

اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با صدرو پیامی «روز ارتباطات و روابط‌عمومی» را گرامی داشت.

27 اردیبهشت فرا رسید؛ روزی که باید به همه عزیزانی که در حوزه ارتباطات و روابط عمومی با همتی مضاعف مشغول خدمت‌رسانی هستند خدا قوت و خسته نباشید گفت.

در زمانه‌ای که جریان انتقال آنی اطلاعات و داده‌ها تاثیر بسزایی در سودآوری سازمان‌ها و بنگاه‌های اقتصادی دارد وجود یک روابط عمومی قدرتمند و مسلط به تمامی ابزارهای اطلاع‌رسانی امکان سودآوری بیشتر، رقابت‌پذیری و مسیر رو به رشد سازمان را در تمامی سطوح فراهم می‌کند. افزون بر این، سربرآوردن شبکه‌های قدرتمند اجتماعی و در هم‌تنیده شدن اخبار سره و ناسره نقش روابط عمومی را در شرایط کنونی برای انتقال اطلاعات صحیح به افکار عمومی و ذینفعان پررنگ‌تر و وظیفه‌اش را سنگین‌تر می‌سازد.

بدون شک، بدون بازنمایی دستاوردها و زحمات سختکوشان صنعت مس در ثبت رکوردهای تولیدی و توسعه‌ای ‌بی‌شمار در شرایطی‌ که کشور در معرض سخت‌ترین تحریم‌های ناجوانمرادانه قرار داشت تداوم این موفقیت‌ها امکان پذیر نبود.

اینجانب با تبریک این روز مبارک به همه فعالان خستگی‌ناپذیر و خردمند حوزه ارتباطات و روابط عمومی، به ویژه همکاران تلاشگر حوزه روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ملی صنایع ایران،  برای همه این عزیزان سلامتی و تندرستی و آرزوی موفقیت دارم.

اردشیر سعدمحمدی

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران

 

 

ایران رشد رقابت روابط عمومی افکار عمومی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر