کد خبر: 1035191 A

همزمان با چهارمین روز از ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و ولادت حضرت زهرا(س) ، بهره برداری رسمی از معدن مس مسگران در شهرستان سربیشه طی مراسمی آغاز گردید.

به گزارش ایلنا از روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا، دراین مراسم که با حضور محمد محمدی فرماندار سربیشه ، حجت الاسلام و المسلمین نجمی پور امام جمعه ، مهدی مولایی رئیس اداره صنعت و معدن و تجارت سربیشه و جمعی از روسای ادارات شهرستان سربیشه برگزار شد، محمدی فرماندار شهرستان توجه به ظرفیت های معدنی منطقه را در راستای محرومیت زدایی و توسعه شهرستان ضروری دانست.

در ادامه شهرام خراطی زاده مدیرعامل شرکت صدرمعادن ایرانیان نیز با اشاره به راه بردها و برنامه صندوق بازنشستگی کشوری و شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا توسعه فعالیت های معدنی را از اولویت های این مجموعه عنوان کرد. همچنین وی ابراز امیدواری کرد معدن مسگران با تکمیل عملیات اکتشافی همچون معدن مس ورزگ (قاین) ظرفیت تولید و استخراج را از برنامه پیش بینی شده فراتر قرار دهد.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین نجمی پور امام جمعه شهرستان سربیشه ضمن ابراز خرسندی از ورود صندوق بازنشستگی کشوری و شرکت صدرمعادن ایرانیان به شهرستان محروم سربیشه که باعث خیر و برکت برای مردم منطقه خواهد بود بر بکار گیری نیروهای بومی تاکید کرد.

گفتنی است معدن مس مسگران با ذخیره ۸۹۰ هزار تن و سرمایه گذاری ۶۷ میلیارد ریال، ظرفیت اشتغال ۱۵ نفر را به صورت مستقیم دارا می باشد.

انقلاب اسلامی حضرت زهرا دهه فجر فرماندار شهرستان معدن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر