کد خبر: 1028810 A

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه با احداث شعب جدید در اصفهان، سرمایه‌گذاری 220 میلیاردتومانی را در این استان برنامه‌ریزی می‌کند.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه، طی بازدید میدانی دکتر رسول محمدی، عضو هیات‌مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در هفته گذشته از پروژه‌های فروشگاهی و عمرانی این فروشگاه در استان اصفهان و بررسی روند تکمیل آنها، برنامه‌ریزی‌ها جهت احداث فروشگاه‌های جدید با حضور مجریان طرح و مسئولان استان اصفهان به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

پروژه بزرگ کاشان، پروژه ملکی بزرگ شاهین‌شهر، پروژه باغ گلدسته و اولین فروشگاه عمده‌فروشی (Cash & Carry) اصفهان از پروژه‌های در حال احداث در سطح استان اصفهان است که توسط شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه با برآورد هزینه 220میلیاردتومانی تا پایان سال جاری به بهره‌برداری می‌رسند.

c20f3583-623c-4ff8-b422-887602ddbed6

پروژه در حال ساخت کاشان به متراژ ٤٠٠٠مترمربع با سرمایه‌گذاری مستقیم رفاه به مبلغ تقریبی ٣٥میلیاردتومان با مشارکت شهرداری کاشان واقع در مجاورت پارک اصلی این شهر اسفندماه سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد. پروژه ملکی بزرگ شاهین‌شهر به متراژ بیش از ١٥هزار مترمربع و سه‌طبقه پارکینگ طبقاتی با سرمایه‌گذاری حدود ١٠٠میلیاردتومانی در حال تکمیل جهت بهره‌برداری است.

eb29e826-62f3-47f3-97d2-bbb7ef7739ea

پروژه فروشگاه باغ گلدسته نیز در مرکز بافت تاریخی اصفهان با متراژ 3000 مترمربع واقع در خیابان آمادگاه، روبه‌روی هتل عباسی با سرمایه‌گذاری حدود ١٥میلیاردتومان تا اسفندماه سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد. همچنین برنامه‌ریزی جهت نوسازی و تبدیل فروشگاه لاله اصفهان به اولین فروشگاه کش‌اندکری رفاه در استان اصفهان به متراژ هشت‌هزار مترمربع که تا حدود 6 ماه آینده با سرمایه‌گذاری بیش از ٧٠ میلیاردتومانی افتتاح خواهد شد، آغاز شده است.

c52ccd64-caf8-4121-955d-b3cdd5584769

گفتنی است، شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه به‌عنوان یکی از پیشگامان صنعت خرده‌فروشی با بیش از 700 شعبه فعال در سراسر کشور و همکاری با 3500 تامین‌کننده معتبر کالا، در تلاش است در مسیر توسعه شتابان و در راستای تحقق اهداف راهبردی شرکت، با افزایش شعب فروشگاه‌های مدرن، افزایش میزان اشتغالزایی برای جوانان متخصص و بومی هر منطقه و رسیدن تعداد نیروی کار با احتساب شرکت‌های زیرمجموعه به حدود ۱۱هزار نفر و رشد فعالیت خود در حوزه مسئولیت اجتماعی، سهم بسزایی در رشد اقتصادی کشور داشته باشد.

استان اصفهان اصفهان سرمایه گذاری فروشگاه های زنجیره ای برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر