کد خبر: 1017871 A

مدیرعامل مرکز نوآوری صبا اعلام کرد:

با پایان یافتن مرحله دوم داوری و ارزیابی تیم ها و طرح های ارائه شده به رویداد صبانو، مرحله پایانی این رویداد جمعه دوازدهم دی ماه برگزار می شود.

به گزارش ایلنا از روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا، مدیر عامل این مرکز با اعلام این مطلب گفت: رویداد صبانو به عنوان یکی از معدود رویداد استارت آپی و ایده یابی در زمینه بازنشستگان و سالمندان، در محورهای سلامت جسمی، اوقات فراغت، گردشگری، سلامت روان و توان افزایی فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی در حال اجراست که با استقبال قابل توجهی در اکوسیستم نوآوری مواجه شد.

دهدشتی افزود: مرکز نوآوری صبا وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری ماموریت ارتقای کیفیت زندگی سالمندان و بازنشستگان را سرلوحه فعالیت خود قرار داده است و در تلاش است اکوسیستم استارات آپی و نوآوری کشور را نسبت به این حوزه حساس و فعال نماید.

وی اظهار داشت: پس از فراخوان اولیه این رویداد در مهرماه ۹۹، ۱۰۷ تیم از ۲۳ استان در رویداد صبانو شرکت کردند که از این میان  ۵۴ تیم موفق شدند به مرحله دوم ارزیابی رویداد راه پیدا کنند که پس از داوری ۱۵ تیم به مرحله نهایی و ارزیابی و انتخاب اولین دوره شتابدهی و جذب مرکز نوآوری صبا راه یافتند.

عادل دهدشتی افزود: همچنین ۱۹ تیم نیز در مرحله پیش شتابدهی، تدوین طرح و کسب و کار و توان افزایی فردی و تیمی قرار دارند که در دوره آینده رویداد صبانو که ظرف ۲ ماه آینده برگزار خواهد شد، حضور خواهند داشت.

مدیرعامل مرکز نوآوری صبا تصریح داشت: این مرکز در راستای ماموریت های خود آمادگی ارتباط و پذیرش سایر تیم ها در سطوح مختلف پیشرفت و در حوزه های سلامت جسمی، توان افزایی اجتماعی و اقتصادی، سلامت روانی و … می باشد.

گفتنی است مرکز نوآوری صبا وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری، ماموریت اجتماعی خود را تلاش در راستای بهینه و مطلوب تر کردن کیفیت زندگی بازنشستگان و سالمندان از طریق ایده های نوآورانه و کسب و کارهای نو تعریف کرده و از شهریور ماه ۹۹ فعالیت خود را آغاز کرد.

اجتماعی و اقتصادی بازنشستگی دی ماه سلامت کسب و کار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر