کد خبر: 1012404 A

نمایندگان عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی:

محمد مهدی فروردین نماینده فیروزآباد فارس گفت: دلسوزی ، تلاش خاصانه و زحمات طاقت فرسای کارکنان ذوب آهن در امر تولید، تحسین برانگیز است.

به گزارش ایلنا، رضا حاجی پورنماینده مردم شهرستان آمل و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات و فراکسیون ورزش و دکتر محمد مهدی فروردین نماینده فیروزآباد فارس، عضو کمیسیون فرهنگی و رییس فراکسیون ورزشی مجلس25 آذر ماه ضمن حضور در ذوب آهن اصفهان و بازدید از خط تولید با تعدادی از مدیران و کارکنان این شرکت به گفتگو و تبادل نظر پرداختند. نمایندگان مذکور قبل از این بازدید در ورزشگاه نبرد فولاد شهر شاهد دور برگشت مسابقات والیبال نشسته لیگ برتر کشور بودند. در این مراسم ورزشی که جمعی از مسولین ذوب آهن و  مسولین اداره کل تربیت بدنی استان نیز شرکت داشتند تیم های های والیبال نشسته باشگاه فرهنگی، ورزشی  ذوب آهن اصفهان، سفید رود دشت و مس شهر بابک به رقابت پرداختند.

در بازدید این نمایندگان از خط تولید ذوب آهن اصفهان که مهدی بهرامی معاون منابع انسانی و امور اجتماعی و چند تن از دیگر مسئولین  شرکت  حضور داشتند، آخرین  تحولات ذوب آهن اصفهان در زمینه های تولید به ویژه ریل ملی، صادرات، تامین مواد اولیه، صرفه جویی و کاهش مصرف آب، اقدامات زیست محیطی و مسئولیت های اجتماعی تشریح شد.

در حاشیه این بازدید رضا حاجی پور یادآور شد: موفقیت های ذوب آهن در امر تولید و خودکفایی چشمگیر و قابل تقدیر است. این دستاوردهای مهم در استقلال و خودکفایی کشور نقش مهمی ایفا نموده و از این جهت ما می توانیم ادعا کنیم که تحریم های ظالمانه دشمن را به فرصت تبدیل کردیم .

این نماینده مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: علی رغم مشکلات تحریم و فشارهای اقتصادی وارد شده، مردم ما در صحنه ها حاضر بوده و ما نمایندگان و دیگر مسئولین باید به فکر حل مشکلات آن ها  باشیم.

محمد مهدی فروردین  نیز اظهار داشت: دلسوزی ، تلاش خاصانه و زحمات طاقت فرسای کارکنان ذوب آهن در امر تولید، تحسین برانگیز است.

 وی افزود: ورزشکاران به ویژه در حوزه ورزش قهرمانی باید از زحمات این صنعتگران مطلع باشند تا با جدیت بیشتر و توقع کمتر فعالیت کنند.

وی حمایت از بخش صنعت را از اولویت های مجلس دانست وگفت: در سال جهش تولید باید در جهت رفع مشکلات مختلف صنایع تمام همت خود را به کار بگیریم تا صنایعی مانند ذوب آهن اصفهان بتوانند با تمام ظرفیت خود کار کنند.

اصفهان ذوب آهن شورای اسلامی تحریم ها عضو فراکسیون ورزش مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر