کد خبر: 993825 A

رئیس حراست بنیاد شهید کشور:

رئیس مرکز حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور گفت: برای تضمین صیانت از نیروی انسانی و پیشبرد کارها در مسیر صحیح، لازم است تا برای تصدی امور حراست ها از کارآمدترین و توانمندترین افراد استفاده کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، "علی زینبی" سه‌شنبه در جمع مدیران بنیاد شهید استان تهران افزود: از آنجایی‌که ماهیت و رسالت اصلی حراست، نظارت بر فرآیند امور در هر سازمان و صیانت از نیروی انسانی و مصالح ذی نفعان است، نایل آمدن به این اهداف و شتاب بخشی به ایفای مسئولیت ها منوط به بهره مندی از قابلیت نیروهای متخصص، متعهد و کارآمدی است که در حوزه های گوناگون بتوانند وظایف خود را با شایستگی  انجام دهند.

زینبی با بیان برخی نکات مدیریتی در حوزه راهبری حراست، تصریح کرد: مدیران و شاغلان در حراست  متوجه این موضوع باشند که نگاه پیشگیرانه برای ممانعت از بروز تخلف مقوله ای متمایز با بازدارندگی است زیرا فرآیند امور اجرایی نیازمند بسترسازی برای سرعت بخشی است.

او افزود: در بحبوحه شرایط فعلی و تنگناهای موجود، از حراست ها انتظار می رود تعامل سازنده ای با مدیران داشته باشند تا آنها ضمن رعایت موازین و ضوابط قانونی جسارت و شهامت لازم را برای انجام کارها داشته باشند.

 در این آیین ضمن تقدیر از خدمات افراسیابی مدیر پیشین حراست بنیاد شهید استان تهران، محمد حسین شیخ محمدی عهده دار این سمت شد.

IMG-20201110-WA0056

استان تهران علی زینبی رییس حراست بنیاد شهید کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر