کد خبر: 974262 A

دبیر کنگره سالیانه انجمن رادیولوژی ایران مطرح کرد:

دبیر سی و ششمین کنگره سالیانه انجمن رادیولوژی ایران گفت: علیرغم ادامه همه گیری کرونا، به منظور تبادل اطلاعات علمی روز کنگره رادیولوژی بصورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از دبیرخانه انجمن رادیولوژی ایران، دکتر مسعود پزشکی راد، دبیر سی و ششمین کنگره سالانه انجمن رادیولوژی ایران درباره برگزاری این کنگره در سال جاری اظهار داشت: با وجود همه‌گیری بیماری کرونا در جهان از جمله کشور ایران و ضرورت حفظ فاصله اجتماعی به منظور کنترل بیماری برگزاری این کنگره امسال بدون تاخیر در تاریخ 13 الی 16 آبان 1399 و بصورت مجازی با حضور اساتید و صاحبنظران برجسته داخلی و خارجی برگزار خواهد شد و جدیدترین دستاوردهای علمی در حوزه تصویربرداری مورد بحث و گفت‌وگو قرار می‌گیرد.

ریاست افتخاری کنگره جناب آقای دکتر حسن هاشمی استاد محترم رادیولوژی دانشگاه تهران هستند. همچنین دکتر امیررضا رادمرد نیز دبیر علمی سی و ششمین کنگره انجمن رادیولوژی ایران خواهند بود.

این کنگره در چندین محور اصلی تصویربرداری عروق، قفسه سینه، سیستم عضلانی - اسکلتی، زنان و مامایی در رادیولوژی برگزار می‌شود. امسال به دلیل مساله کرونا یک بخش اصلی از مباحث در مورد تصویربرداری و کرونا خواهد بود و اساتید و سخنرانان صاحب نام داخلی و خارجی مطالب را به دو صورت آنلاین در قالب وبینارهای روزانه و نیز بصورت آفلاین ارائه خواهند داد و پس از ثبت نام در سامانه کنگره در دسترس شرکت کنندگان خواهد بود.

همچنین تلاش بر این است که با پیش بینی های انجام شده نمایشگاه های جانبی کنگره نیز به صورت مجازی برگزار واین امکان برای  شرکت ها ایجاد گردد تا محصولات و دستاوردهای خود را بصورت مجازی ارائه دهند.

ایران جهان دانشگاه تهران زنان کنگره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر