کد خبر: 966273 A

معاون پلیس آگاهی تهران بزرگ تشریح کرد:

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از پیدا شدن مادر پس از ۲۲ سال و وصال مادر و دختر خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری گفت: خانم ۲۴ ساله با مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران طی دادخواستی از فقدان ۲۲ ساله مادراش به نام سمیرا اعلام شکایت کرد.

وی بیان داشت: پرونده با موضوع فقدان افراد تشکیل و برای رسیدگی تخصصی با دستور معاون ارجاع دادسرای ناحیه ۲۷ تهران در اختیار کارآگاهان اداره چهارم "پیگیری فقدان افراد " قرار گرفت.

این مقام انتظامی تصریح کرد: شاکی با حضور در اداره چهارم به کارآگاهان گفت: من وقتی دو سالم بود مادرم از پدرم جدا شد و نزد پدرم زندگی می‌کردم و دیگر هیچ وقت مادرم را ندیده ام و اطلاعی از او ندارم.

سرهنگ نثاری بیان کرد: کارآگاهان پس از شنیدن اظهارت شاکی با انجام تحقیقات میدانی و پلیسی موفق شدند هویت کامل فقدانی را شناسایی کنند.

وی تصریح کرد: کارآگاهان در شاخه دیگری از تحقیقات خود محل سکونت فقدانی را در حوالی غرب تهران شناسایی کردند و با هماهنگی مقام قضایی وی در هجدهم شهریورماه به اداره چهارم دعوت شد و طی مواجهه حضوری شاکی پس از ۲۲ سال بی خبری مادراش، وی را ملاقات و به آغوش کشید.

سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: با توجه به اقدامات ویژه کارآگاهان اداره چهارم که منجر به وصال مادر و فرزند بعد از ۲۲ سال شد پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شد.

پلیس آگاهی تهران بزرگ جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ معاون مادر وصال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر