کد خبر: 882455 A

مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهرداری دماوند:

با شیوع ویروس کرونا استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی در دماوند، 60 درصد کاهش یافته است.

به گزارش ایلنا، غلامرضازاده مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهرداری دماوند گفت: با شیوع بیماری کرونا در کشور، این سازمان برای پیشگیری از انتشار این بیماری، در سه مرحله ضدعفونی کردن وسایل حمل و نقل عمومی درون شهری و برون شهری را در دستور کار قرار داده است.

وی افزود: همچنین تاکنون 400 بسته اقلام بهداشتی به همراه 1200 ماسک در بین رانندگان توزیع شد و  استریل کردن ایستگاه‌های تاکسی جهت فراهم سازی رفاه حال شهروندان به‌صورت مکرر در اولویت است و این اقدامات تا پایان سال به صورت روزانه ادامه خواهد داشت.

غلامرضا زاده تصریح کرد: سازمان حمل و نقل شهر دماوند ۴۵۰ تاکسی و ۹۰ مینی بوس را تحت پوشش دارد که با توجه به شیوع این بیماری با وجود اقدامات انجام شده شاهد کاهش ۶۰ درصدی رفت و آمدها در سطح شهر با وسایل حمل و نقل عمومی هستیم.

این مقام مسئول اظهار داشت: اگرچه کمتر شدن استفاده مردم از وسایل حمل و نقل در کاهش شیوع بیماری موثر است ولی اکنون راننده‌های ما با توجه به در پیش بودن سال جدید و کسب درآمد شب عید، با نگرانی مواجه هستند.

وی در پایان گفت: با هدف پیشگیری از بیماری و بهره‌مندی تمامی رانندگان از داشتن مسافر، رانندگان مینی بوس‌ها را ملزم به سوار کردن ۱۵ مسافرکرده ایم.

دماوند.غلامرضا زاده. حمل و نقل. حمل و نقل عمومی. کرونا.ضدعفونی.
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر