کد خبر: 871493 A

همزمان با آغاز تبلیغات نامزدهای مجلس برگزار شد؛

همزمان با آغاز تبلیغات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، نمایندگان فرماندار دماوند و ناظرین شورای نگهبان نشست مشترکی برگزار کردند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، صفری رئیس مرکز حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه در نشست مشترک نمایندگان فرماندار و ناظران شورای نگهبان اعلام کرد: برگزاری انتخابات اهمیت ویژه‌ای دارد و همانگونه که قانون پیش‌بینی کرده، باید هوشیار بوده و با عزم راسخ این مسیر را طی کنیم تا کوچکترین خللی در برگزاری انتخابات رخ ندهد.

وی گفت: تاکنون در حوزه هیات اجرایی و هیات نظارت، بر اساس برنامه ابلاغی پیش رفتیم و نشست‌ها و آموزش‌ها نیز به صورت منظم برگزار شده است.

صفری با بیان اینکه، مردم در انتخابات وظیفه اجتماعی دارند و برگزارکنندگان نیز وظایف قانونی دارند و ما امانت‌دار مردم هستیم، ادامه داد: قول دادیم که انتخابات را به صورت منظم برگزار کنیم و انتخاب را بر عهده مردم بگذاریم؛ چرا که در همه امور بی‌طرفی مبنای کار ماست.

این مقام مسئول در پایان اظهار داشت: در این دوره انتخابات با استفاده از دستگاه احراز هویت تقریبا به صورت الکترونیک برگزار می‌شود. حساسیت و نظم در کار به عنوان اولویت کار ماست و با توجه به تمهیدات پیش‌بینی شده، قطعا بهترین انتخابات را خواهیم داشت.

دماوند. فیروزکوه. انتخابات مجلس. صفری. رئیس حوزه انتخابیه.
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر