کد خبر: 860073 A

قاسمی عنوان کرد:

بخشدار جلیل‌آباد با اشاره به عزم بخشداری برای غنا بخشیدن به کتابخانه‌ها، گفت: براساس برنامه‌ریزی صورت‌گرفته فعالیت‌های فرهنگی و ادبی در فضاهای عمومی شهر و روستاها افزایش می‌یابد.

به گزارش ایلنا، سیدمصطفی قاسمی بخشدار جلیل آباد در دیدار با محمد نوروزی رئیس اداره کتابخانه‌های شهرستان پیشوا اظهار داشت: ارتقای جلیل‌آباد به شهر نیازهای جدیدی در حوزه فرهنگی تعریف کرد و در حال حاضر به دنبال گسترش این فعالیت‌ها هستیم.

وی افزود: رایزنی‌هایی با کانون‌های فرهنگی و ادبی موجود در شهرستان خواهیم داشت تا شعبه ای نیز در جلیل‌آباد ایجاد کرده و با استفاده از فضاهای موجود کتابخانه‌ای به برگزاری برنامه‌هایی شامل شب شعر و نقد و بررسی کتاب بپردازند.

بخشدار جلیل‌آباد با بیان اینکه این منطقه فعال‌ترین کتابخانه‌ها را در سطح شهرستان دارد، گفت: کتابخانه جلیل‌آباد به دلیل غنی بودن منابع مطالعاتی و استقبال کم‌نظیر مردم اخیرا به درجه ۷ شهری ارتقا یافته و کتابخانه طارند نیز به دلیل برگزاری دوره‌های آموزشی از فعال‌ترین کتابخانه‌های روستایی منطقه است.

قاسمی در پایان اذعان داشت: باید از فضای کتابخانه‌ها به‌ویژه در روستاها برای برگزاری دوره‌های آموزشی رایگان با هدف ارتقای مهارت‌های زندگی و خوداشتغالی بهره برد.

 

جلیل آباد. بخشداری.کتابخانه. فعالیت های ادبی و فرهنگی. بخشدار جل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر