کد خبر: 818567 A

رئیس پلیس آگاهی ناجا:

رئیس پلیس آگاهی ناجا گفت: در صنایع دفاعی در بهترین حالت قرار داریم به طوری که سلاح‌های تولید داخل کشور به دست جوانان وطن قابل رقابت با نمونه های ساخت خارج کشور است .

به گزارش ایلنا، سردار محسن حسن خانی رئیس پلیس آگاهی ناجا با تبریک هفته نیروی انتطامی، در بازدید از نمایشگاه ایپاس 2019 گفت: بسیار خدا را شاکر هستیم که به واسطه پیشرفت هایی که در حوزه های مختلف نرم افزاری و سخت افزاری و تجهیزات پلیسی مشاهده شده است باید به پلیس در حوزه ماموریت هایش کمک کنیم.

وی تصریح کرد: یکی از موضوعات بسیار جالبی که در نمایشگاه وجود داشت این بود که علیرغم تحریم‌های ظالمانه دشمنان جمهوری اسلامی شاهد پیشرفت نسبت به گذشته هستیم و واقعا وقتی شاهد چنین پیشرفت‌هایی هستیم که غالبا قشر جوان انسان را به وجد می آورد به گونه ای که امیدوار می شویم و پی می‌بریم به فرمایشات رهبر انقلاب که فرمودند (ما می توانیم) و هیچ زمانی نباید به دست بیگانه چشم بدوزیم و تکیه به خودمان باشد و ما هرجا که به خودمان تکیه کردیم فعل خواستن را صرف کردیم.

سردار حسن خانی تاکید کرد: امروز در صنایع دفاعی بهترین وضعیت را داریم و در نمایشگاه ایپاس2019 سلاح‌هایی را مشاهده کرده‌ایم که باعث سرافزاری ماست و ما با همین سلاح‌ها می توانیم در مقابل دشمنان اسلام بایستیم .

رئیس پلیس آگاهی ناجا تاکید کرد: ضمن اینکه قدرت صادرات آنها را داریم و با نوع خارجی واقعا قابل رقابت است. در بعضی موضوعات شاید بهتر هم باشیم و در حوزه نرم‌افزاری هم کارهایی را مشاهده کرده‌ایم که در دهه‌های گذشته در تصورات ما بود و امروز مشاهده می کنیم که مسائلی که در ذهن‌مان بود عملیاتی شده است.

پلیس آگاهی جمهوری اسلامی رقابت جوان نیروی انتطامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر