کد خبر: 818286 A

کار آفرین جوان کشور مطرح کرد:

کارآفرین برتر و مدیر منتخب نمونه جوان کشور گفت : چشم انداز ما تا پایان سال ۱۳۹۹ ایجاد بیش از ۲۵۰۰ شغل جدید و حمایت از تولیدکنندگان پوشاک و خرید قطعی محصولات آنان است .

به گزارش ایلنا، مهندس حسن باغبانیان کارآفرین برتر و مدیر منتخب نمونه جوان کشور در سال 1396، نقش بخش خصوصی را در ایجاد فضاهای مناسب برای حمایت از تولیدکنندگان داخل بسیار حیاتی دانست و تصریح کرد : با یک ایده کاملأ جدید توانسته ایم گام ارزشمندی در حمایت از پوشاک مردانه داخلی برداریم که این روند در حوزه پوشاک بچه گانه و زنانه نیز طی فازهای بعدی اجرایی می شود .

وی به نحوه عملکرد سرویس رایگان پرو کت و شلوار در محل اشاره و تأکید کرد : این سرویس با نام یقه اقدام به انجام پرو رایگان کت و شلوار مردانه در محل می کند که مورد اقبال مشتریان و تولیدکنندگان نیز قرار گرفته است .

خالق برند یقه ادامه داد : با تماس با شماره 1449 و یا ارسال پیامک به 20001449 ، بدون حتی یک ریال هزینه، در کمال آرامش و در زمانی اندک ، حدود 50 دست کت و شلوار در طرح‌ها، رنگ‌ها، جنس‌ها و قیمت‌های مختلف برای انجام پرو رایگان در محلی که مشتریان محترم سفارش داده اند ، با خودروهای مخصوص حمل لباس، توسط دو استایلیست آموزش دیده و مجرب ، در دسترس شهروندان تهرانی قرار می گیرد که در فازهای بعدی در دیگر کلان شهرها نیز قابل اجرا خواهد بود که همین امر باعث ایجاد اشتغال مستقیم و غیرمستقیم برای تعداد قابل توجهی از جوانان نیز می شود .

باغبانیان ضمن اعلام آمادگی کامل برای اعطای نمایندگی یقه به کلیه شهرهای بالای یک میلیون نفر جمعیت ، در راستای ایجاد اشتغال و کارآفرینی در سطح گسترده‌تر گفت: حمایت از تولید داخل و رونق تولید ، صرفه‌جویی در وقت، کاهش ترافیک، کاهش آلودگی هوا، ارائه تخفیف 8 درصدی از فاکتور فروش و همچنین هدیه 7 میلیون ریالی در قالب بن کارت را از دیگر مزیت های سرویس پرو رایگان لباس در محل است .

وی یکی دیگر از مزایای این سرویس را خدمات خیاطی رایگان در محل اعلام کرد و افزود : آمادگی کامل داریم که با کلیه تولیدکنندگان پوشاک داخلی وارد مذاکره شده و با استفاده از زیرساخت های ایجاد شده در این سرویس نسبت به ارائه و فروش اقلام آنان اقدام کنیم .

باغبانیان در ادامه مباحث خود گفت : با مطالعات و برنامه ریزی های انجام شده ، کارآفرینی ، کاهش آسیب‌های اجتماعی، حمایت از تولیدکنندگان داخلی و افزایش سطح آگاهی هموطنان در فازهای جداگانه در دستور کار قرار گرفته است .

به گفته این کارآفرین جوان ، با توجه به نامگذاری امسال به نام رونق تولید و ادامه روند جنگ اقتصادی ، ایجاد اشتغال برای جوانان این سرزمین ، همچنان در اولویت برنامه هاست .

وی افزود : در همین راستا و با هدف کاهش آسیب های اجتماعی ، یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز مشاوره روانشناسی تلفنی کشور با نام همکده با اخذ کلیه مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح تأسیس و راه اندازی شده که تاکنون توانسته است حدود 150 مشاور روانشناس با مدارک کارشناسی ارشد و دکتری در گرایش‌های مختلف روانشناسی را به طور مستقیم مشغول به کار کند .

مهندس باغبانیان با اشاره به اینکه رسالت همکده علاوه بر ایجاد اشتغال ، کمک به کاهش آسیب‌های اجتماعی و پاسخ به سئوالات هموطنان در حوزه‌های مختلف روانشناسی و خدمات مشاوره اجتماعی و روانشناختی است، افزود: یکی دیگر از اهداف تأسیس و راه اندازی مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی همکده ، اجرای طرح‌های پیشگیری از آسیب های اجتماعی با مشارکت نهادهای ذیربط است .

این کارآفرین جوان ، ساده ترین راه ارتباط با این مرکز را سامانه پیامکی 20005555 و مراجعه به سایت hamkadeh.ir  اعلام و اضافه کرد : ارائه مشاوره پیش از ازدواج ، مشاوره در خصوص مشکلات خانوادگی، مشاوره در حوزه طلاق و خیانت ، مشاوره اعتیاد ، مشاوره افسردگی و مشاوره های تحصیلی علاوه بر افزایش و اصلاح سطح آگاهی خانواده ها موجب سلامت روان ، طراوت و شادابی روح ، تحکیم بنیان خانواده ، ارتقای سطح آموزشی ، تحصیلی و شغلی، کاهش مشکلات خانوادگی و مسائل زناشویی و تربیت صحیح فرزندان می‌شود که همه این موارد در نهایت ، رضایتمندی و پایداری بنیان خانواده ها را در پی خواهد داشت و سلامت روان جامعه را به ارمغان می آورد .

مدیر منتخب نمونه جوان کشور درسال 1396 ، در پایان به رونمایی از یک اپلیکیشن کاملا کاربردی ، ویژه و خاص که در خاورمیانه بدون رقیب خواهد بود نیز اشاره کرد و افزود : جزئیات مربوط به این نرم افزار ویژه ، در روز رونمایی ضمن دعوت از کلیه رسانه و با حضور مسئولان کشوری اعلام می شود.

وی در همین اندازه بسنده کرد که این نرم افزار پس از بهره برداری و آغاز به کار رسمی ، علاوه بر اشتغال زایی، موج تازه‌ای از افزایش سطح دانش و اطلاعات تک تک خانواده ها را در حوزه مرتبط با خود ایجاد خواهد کرد.

آسیب های اجتماعی اعتیاد ترافیک روانشناسی جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر