کد خبر: 817781 A

سردار هادیانفر:

رئیس‌پلیس راهور ناجا در بازدید از هجدمین‌نمایشگاه بین‌المللی ایپاس2019 گفت: محصولات امسال در مقایسه با سال‌های گذشته از کیفیت بهتری برخوردارند و می توان گفت همسطح محصولات بین المللی است.

به گزارش ایلنا، سردار سیدکمال هادیانفر گفت: در گذشته بسیاری از محصولات پلیس و حوزه های امنیتی به خصوص در حوزه راهنمایی از خارج از کشور تامین می شد ولی امروز ما شاهد این موضوع هستیم و می توانیم با اقتدار بگوییم که بخش زیادی از این محصولات، تولیدات داخلی خودمان است. امروز طی بازدیدی که از این نمایشگاه داشتم حدود 4 محصول را مشاهده کردم که نیاز کشور است و ما باید بجای اینکه به دنبال شناسایی در بازارهای بین المللی باشیم ، قطعا می توانیم از همین محصولات تولید داخل استفاده کنیم .

وی تصریح کرد: هر چند برخی از این محصولات در ابتدای راه و برخی در انتهای راه هستند ولی باید تماما با دانش فنی تلفیق شوند. یعنی دانش فنی- پلیسی روی سیستم نشسته شود تا خروجی ها مشخص گردد و لذا برگزاری این نمایشگاه بسیار کار خوبی است و امیدواریم طی این چند سالی که این محصولات توسعه پیدا کرده در سالهای آینده هم توسعه روز افزون همگام با نیازهای جامعه باشد و نمایشگاه شرایطی نشود که خارجی ها محصولات‌شان را به داخل کشور بیاورند. زیرا نمایشگاه ایپاس از جمله نمایشگاههایی است که دارای تفاوت در نمایش تولیدات داخلی بوده است.

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: افرادی که در داخل کشور هستند باید نیاز سازمان‌ها را نیازسنجی کنند و درک کافی داشته باشند و براساس آن محصول داخلی را تولید کنند ولی اگر به جایی برسیم که در سالهای آینده در ایپاس شرکت های کره ای-آمریکایی-ژاپنی و ... به فرض در این نمایشگاه عرض اندام کنند آن زمان صنعت ما رو به نابودی خواهد رفت.

هادیانفر افزود: در بحث اینترترافیک نمایشگاه‌های مختلفی در کشورهای اروپایی داریم و اینترترافیک تقریبا در سه کشور دنیا در حال اتفاق است؛ یعنی جایگاه اصلی اش هلند است، و چین و ترکیه در جایگاه‌های بعدی قرار دارند.

وی تاکید کرد:  توصیه می کنم تمام دستگاههای اجرایی در حوزه امنیتی- پلیسی مشغول به فعالیت هستند حتما باید از این نمایشگاه استقبال کنند.

گفتنی است هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم و تجهیزات ایمنی و امنیتی و پلیسی تا یازدهم مهر در مصلی امام خمینی ( ره ) دایر خواهد بود.

پلیس راهور جامعه رئیس پلیس راهور نمایشگاه بین المللی هلند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر