کد خبر: 799567 A

دبیر کنگره دندانپزشکی نقش جهان خبر داد:

دبیر اجرایی دومین کنگره دندانپزشکی نقش جهان با اشاره به گردهمایی بزرگ دندانپزشکان در این کنگره گفت: جدیدترین دستاوردهای علمی در حوزه دندانپزشکی در این کنگره ارائه خواهد شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی کنگره، دکتر هادی سلیمی دبیر اجرایی دومین کنگره دندانپزشکی نقش جهان اظهار داشت: این کنگره ۳۰ مرداد تا ۱ شهریورماه در هتل عباسی اصفهان با حضور اساتید و صاحبنظران برجسته در حوزه دندانپزشکی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به این‌که دندانپزشکانی که در کنگره شرکت کنند می‌توانند از ۱۹.۷۵ امتیاز بازآموزی برخوردار شوند، افزود: در حاشیه این کنگره نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی برگزار می‌شود که بازدید آن برای جامعه پزشکی آزاد است. بنابراین پیش‌بینی می‌کنیم که ۱۵۰۰ تا ۲ هزار نفر از مجموع نمایشگاه و دومین کنگره دندانپزشکی نقش جهان بازدید به عمل آورند.

سلیمی در ارتباط با محورهای دومین کنگره دندانپزشکی نقش جهان گفت: دندانپزشکی دیجیتال، راهکارهای جدید در مدیریت مطب و برندینگ، نقش لیزر در درمان های روزمره دندانپزشکی، راهکارها و روش‌های جدید در بارگذاری فوری ایمپلنت، اکلوژن؛ کلید درمان‌های موفق، راهکارها و روش‌های جدید در مواد دندان دندانی از محورهای این کنگره است.

وی با اشاره به اینکه ۱۸ تا ۲۰ کارگاه مرتبط با دندانپزشکی در این کنگره برگزار می‌شود و موارد مختلف همچون جراحی زنده در قالب این کارگاه‌ها به نمایش گذاشته خواهد شد، گفت: مهمان‌های خارجی نیز در این کنگره حضور دارند که دکتر نگین یک کلام از سوئد و دکتر اسپوزیتو از ایتالیا از جمله این مهمانان هستند.

9b2bec3c-fbe7-4397-b8ea-34514c6e5ddb

جامعه پزشکی جراحی جهان درمان روابط عمومی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر