کد خبر: 770826 A

رئیس ستاد برگزاری نمایشگاه بین المللی ایران هلث:

رئیس ستاد برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی ، دارو و آزمایشگاه " ایران هلث" از حضور هیأت های تجاری ۱۵ کشور جهت شرکت در این نمایشگاه خبر داد و گفت: «ایران هلث» بزرگترین رویداد نمایشگاهی در حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی به شمار می‌رود.

به گزارش ایلنا، ادریس مازندرانی رئیس ستاد برگزاری بیست‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی، دارو و آزمایشگاه "ایران هلث" اظهار داشت: برگزاری این نمایشگاه در تقویت صادرات به ویژه در شرایط کنونی تحریم‌ها و نوسانات ارزی بسیار موثر است و می‌توانند نتایج بسیار مطلوبی را به همراه داشته باشد.

وی افزود: در این نمایشگاه از ۱۵ کشور ، هیات‌های تجاری دعوت شدند و از حضور آنها می‌توان در جهت تقویت صادرات استفاده کرد و نتایج مثبتی را شاهد بود.

رئیس‌ستاد برگزاری‌بیست و دومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دارو و آزمایشگاه "ایران هلث" ادامه داد: هیأت‌های تجاری از کشورهای آسیای شرقی همچون چین، مالزی و سنگاپور از اروپا کشورهایی همچون آلمان ، ایتالیا وانگلیس و از کشورهای آفریقایی و آسیا همچون آذربایجان ، پاکستان ، افغانستان، عراق، عمان و حتی روسیه حضور دارند.

مازندرانی با اشاره به اینکه کشورهای زیادی در جهان خریدار ملزومات پزشکی ایران‌هستند، ادامه داد: ۴ تشکل شامل اتحادیه صادرکنندگان تجهیزات پزشکی، انجمن مهندسی پزشکی، انجمن صنفی تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی و اتحادیه بازرگانان در برگزاری این نمایشگاه که از ۱۹  تا ۲۲ خردادماه امسال برگزار می‌شود، مشارکت دارند و این مسئله در کسب خریدار ملزومات پزشکی ایران بسیار موثر است.

 وی با اشاره به اینکه برگزاری نمایشگاه ایران هلث بزرگترین رویداد نمایشگاهی در حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی به شمار می‌رود خاطرنشان کرد: از همه دانشگاه‌های علوم پزشکی، مراکز درمانی، بیمارستان‌های دولتی و خصوصی جهت حضور در این نمایشگاه دعوت شده تا بتوانند نیازهای خود را تامین کنند.

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دارو و آزمایشگاه " ایران هلث " ۱۹ تا ۲۲ خرداد در نمایشگاه بین‌المللی تهران با شعار نمایشی بی نظیر برای ارتقاء سلامت جامعه برگزار می شود.

ایران تجهیزات پزشکی جهان دارو نمایشگاه بین المللی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر