کد خبر: 701979 A

در بیانیه انجمن جراحان پلاستیک ایران مطرح شد:

انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران در مورد استعفای ریاست سازمان نظام پزشکی کشور بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش ایلنا، در بیانیه هیات مدیره انجمن جراحان پلاستیک ایران آمده است: این انجمن ضمن تشکر از همکاری‌های ارزنده و گرانقدر دکتر ایرج فاضل با انجمن‌های تخصصی و جامعه پزشکی و جراحان کشور، استعفای ایشان را خطر بزرگی اعلام کرده و در شرایط فعلی پزشکی کشور حضور عالمانه و برجسته ایشان را در تصمیم گیری های پزشکی کشور خصوصا سازمان بزرگ و مردم نهاد نظام پزشکی امری مهم و سرنوشت ساز می‌داند.

در ادامه این بیانیه آمده است: انجمن جراحان و پلاستیک و زیبایی ایران همگام با دیگر گروه‌های پزشکی، شخصیت‌های علمی و حتی گروه‌های غیرپزشکی با توجه به سوابق علمی، اجرایی و بین المللی ایشان، همواره استاد فاضل را مناسب قرار گرفتن در راس امور سازمان نظام پزشکی می‌دانند و این اتفاق نظر گروه‌های مختلف در خصوص ریاست سازمان نظام پزشکی کم سابقه و حتی بی سابقه است.

در این بیانیه تصریح شده: کناره گیری ایشان از جایگاه ریاست کل بزرگ‌ترین آسیب به جامعه پزشکی، پزشکان و بیماران و بیمارستان‌ها و وزارت آموزش، بهداشت و درمان است و امیدواریم در این روزهای سخت کناره‌نگیرند چرا که ایشان با رای اکثریت پزشکان این جایگاه را بدست گرفته اند و بکار گرفتن خرد و تجربه ایشان برای پزشکی کشور موهبتی آسمانی است.

این بیانیه یادآور شده : دکتر فاضل هم در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل دوران دفاع مقدس جهت کمک به درمان رزمندگان و هم در زمینه‌های علمی موفقیت‌های زیادی داشته و فعالیت‌شان سربلندی ملت ایران را به همراه داشته است.

در پایان این بیانیه آمده است: از آن استاد بزرگوار تقاضا دارد همچون همیشه محکم و استوار از حریم پزشکی کشور دفاع کرده و این سنگر مهم را ترک نفرمایند تا بتوانیم شاهد سربلندی کشور و ملت ایران باشیم.

ایران پلاستیک زیبایی سازمان نظام پزشکی نظام پزشکی کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر