کد خبر: 699940 A

در نشست میرحسینی و عاشوری صورت گرفت؛

در نشست مشترک مدیر شبکه رادیویی ورزش و مسئول سازمان بسیج ادارات، توسعه و ترویج ورزش در قالب برنامه های مشارکتی شبکه رادیویی ورزش، با رویکرد بهبود و افزایش فعالیت‌های ورزشی کارکنان بسیجی دولت مورد تاکید قرار گرفت.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط‌عمومی رادیو ورزش، اولین نشست مسئولان رسانه ملی و سازمان بسیج ادارات به میزبانی سید غلامرضا میرحسینی مدیر شبکه رادیویی ورزش و با حضور سرهنگ پاسدار علیرضا عاشوری مسئول سازمان بسیج ادارات، سرهنگ علیرضا ملکی معاون تربیت بدنی سازمان بسیج ادارات و دکتر سیامک البرز دبیر تربیت بدنی سازمان بسیج ادارات امروز در محل شبکه رادیویی ورزش برگزار شد.

در این نشست میرحسینی مدیر شبکه رادیویی ورزش گفت: در راستای معرفی ورزشکاران برتر در برنامه فرزند ایران و پویش دوستی و مهربانی از ظرفیت های موجود استفاده خواهد شد و همچنین برنامه های مختلفی در قالب جشنواره ها و مسابقات رادیویی مد نظر قرار خواهد گرفت.

میرحسینی در ادامه در خصوص نقش و حضور بسیج در برنامه توسعه ورزش همگانی افزود: همانطور که بسیج در عرصه‌های گوناگون همواره پیشرو و پرچمدار بوده است؛ در جهت رشد و توسعه ورزش هم می‌تواند میدان دار و تاثیرگذار باشد و از این رهگذر حضور بسیج در این عرصه می تواند به بازگشت ارزش‌های اخلاقی در جامعه و در اماکن ورزشی کمک شایان توجهی باشد.

از اهم موارد تفاهمنامه سازمان بسیج ادارات و شبکه رادیویی ورزش می‌توان به افزایش استفاده از ظرفیت‌های انسانی موجود در حوزه بسیج و تشکیل کارگروه و کمیته های تخصصی برای برنامه سازی اشاره کرد.

در راستای این تفاهمنامه، سازمان بسیج ادارات نیز متعهد شد که شبکه رادیویی ورزش را برای رسیدن به اهداف توسعه ورزش همگانی یاری کرده و از ظرفیت ها و امکانات موجودش در جهت برگزاری مسابقات، جشنواره های ورزشی و سمینارها تحت عنوان شبکه رادیویی ورزش استفاده کند.

ایران بسیج دولت رسانه ملی نشست مشترک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر