کد خبر: 698351 A

مربی کاراته کشور مطرح کرد:

مربی کاراته کشور گفت: با توجه به نتایج مطلوب کاراته کاهای کشورمان در مسابقات جهانی اسپانیا، انتظار می‌رود وزارت ورزش از فدراسیون کاراته بیشتر حمایت کند.

به گزارش ایلنا، دکتر "عباس شوکتی"، به موضوع حمایت از قهرمانان، مربیان و اهالی کاراته توسط مسئولان ورزش اشاره کرد و یادآور شد: نتایج تاریخی ملی پوشان کاراته در مسابقات جهانی اسپانیا، یک بار دیگر لزوم توجه و حمایت بیشتر مسئولان ورزش از خانواده کاراته را دوچندان کرد که امیدواریم قهرمانان و مدال آوران کاراته بیش از گذشته مورد تقدیر مادی و معنوی از سوی متولیان ورزش قرار بگیرند.

وی احداث خانه کاراته را یکی از نیازهای اساسی جامعه کاراته برشمرد و تصریح کرد: کاراته ایران با این همه پتانسیل و افتخارات بزرگ، هنوز از داشتن خانه کاراته محروم است که امید می رود کار ساخت خانه کاراته جزو اولویت های مدیران ورزش کشور قرار بگیرد.

کارشناس ورزش های رزمی کشورمان در پایان یادآور شد: نتایج ارزشمند اخیر در رقابت‌های جهانی، بدون شک امیدهای کاراته ایران را برای درخشش در مسابقات المپیک 2020 توکیو مضاعف خواهد کرد تا در بزرگترین آوردگاه ورزشی جهان نیز باز هم شاهد به اهتزاز درآمدن پرچم مقدس کشورمان باشیم. از این رو، انتظار می رود وزارت ورزش بیش از گذشته از فدراسیون کاراته حمایت کند.

اسپانیا جامعه خانواده وزارت ورزش مسابقات جهانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر