کد خبر: 697695 A

مسابقات گرامیداشت پهلوان عباس مجرد؛

رقابت‌های جودو یادواره مرحوم پهلوان "عباس مجرد " با معرفی برترین‌ها و شناسایی چهره‌های مستعد و آینده دار به کار خود پایان داد.

به گزارش ایلنا، "سید ابراهیم حمیدی" از پیشکسوتان جودوی کشور و مسئول برگزاری این رقابت ها، اظهار داشت: یک دوره مسابقه جودو، گرامیداشت پهلوان حاج عباس مجرد از پیشکسوتان ورزش تهران و مدیر سابق شهرداری منطقه 10، روز جمعه به میزبانی مجموعه فرهنگی - ورزشی جانبازان برگزار شد.

وی افزود: در این رقابت ها، 175 جودوکار در قالب 20 تیم شرکت داشتند و در چهار رده سنی؛ نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان، تیم مجموعه ورزشی جانبازان قهرمان شد و تیم های شمیرانات و ورامین در جایگاه دوم و سوم ایستادند. تیم گرمسار نیز کاپ اخلاق را از آن خود کرد. ضمن این که عنوان ورزشکار اخلاق نیز به " میراسماعیل حسینی " رسید.

داور جودو ایران ادامه داد: در این مسابقات، مدیر تربیت بدنی شهرداری منطقه 10 به همراه خانم " مظاهری " و آقای " پور قاسم " مدیر مجموعه ورزشی جانبازان حضور داشتند که با اهدای لوح یادبود از خانواده مرحوم پهلوان مجرد تجلیل به عمل آوردند.

حمیدی در پایان اظهار داشت: یکی دیگر از اهداف برگزاری این رقابت ها، شناسایی جودوکاران با استعداد و آینده دار بود که امیدوارم بتوانیم گامی در جهت پشتوانه سازی برای جودو کشور برداریم.

اخلاق جودو رقابت شهرداری تربیت بدنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر