کد خبر: 682204 A

در نمایشگاه بین المللی آفرود مطرح شد؛

حضور آفرودبازان طبیعت گرد، در رشته‌های هوایی، دریایی و طبیعت، مهمترین موضوع قابل بررسی و گفتگو در نمایشگاه بین المللی آفرود است که بدون آسیب رسانی به طبیعت، گردشگری را فرهنگ رسانی می کنند.

به گزارش ایلنا، دکتر ایمان روضاتی مدیر مجموعه آفرود بازار در خصوص شرکت در اولین نمایشگاه بین المللی آفرود با بیان اینکه شرکت در این نمایشگاه بیشتر برای اطلاع رسانی افرادی است که حضور ندارند، گفت: هدف اصلی ما در این نمایشگاه این است که ورزش های مهیج و طبیعت گردی را برای همه سنین معرفی کنیم.

وی در ادامه گفت: بیشتر افرادی که در این نمایشگاه حضور دارند به دنبال معرفی محصولات و تولیدات داخلی خود در داخل کشور هستند.

روضاتی تصریح کرد: این نمایشگاه برای نخستین بار است که در این سطح و با این سبک در سطح کشور آغاز به کار کرده و استارتی بود برای شناخته شدن گردشگری در موضوعات خاص که دارای جذابیت است.

وی ادامه داد: امروزه در بخش گردشگری در طبیعت رشد بسیار خوبی داشته‌ایم و با توجه به اینکه ایران دارای همه اقلیم های طبیعتی است و از پتانسیل بالایی برای پیشرفت صنعت گردشگری در همه رشته ها برخوردار بوده، علیرغم همه دشواری‌ها و سختی‌ها سعی کردیم در این نمایشگاه بهترین عملکرد را داشته باشیم.

وی افزود: مجموعه آفرود بازار یک فروشگاه آنلاین و حضوری است با توجه به افزایش علاقه مندی همه‌جانبه گردشگری و طبیعت گردی نیاز دیدیم که در این نمایشگاه شرکت کنیم.

فروشگاه اینترنتی آفرود بازار، مرکز بهترین و جدیدترین تجهیزات آفرود و بهترین لوازم آفرود و ماشین های دو دیفرانسیل است. آفرود بازار تمام تجهیزات مورد نیاز یک آفرود باز حرفه ای را ارائه می دهد.

طبیعت گردشگری محیط زیست نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر