کد خبر: 537336 A

1 و 2 آذر ماه در مرکز همایش‌های وزارت کار؛

سومین همایش و نمایشگاه ملی تجهیزات و مواد آزمایشگاهی‌صنعت‌نفت ایران1 و 2 آذرماه‌سال‌ جاری با هدف معرفی‌تکنولوژی و فن‌آوری‌های جدید همچنین ارتباط مستقیم بین مدیران آزمایشگاه‌ها و متخصصین‌صنعت‌نفت با تولیدکنندگان و واردکنندگان‌تجهیزات و موادآزمایشگاهی برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، سومین همایش و نمایشگاه ملی تجهیزات و مواد آزمایشگاهی صنعت نفت ایران با حمایت آموزش و پژوهش سازمان مدیریت دولتی ریاست جمهوری در تاریخ 1 و 2 آذرماه 1396 در مرکز همایش‌های تلاش وزارت کار برگزار می‌شود.

این همایش به طور سالانه با حضور شرکت های وارد کننده ،تولید کننده و دانش بنیان، پارک های علم و فناوری استان ها و مراکز رشد با حضور مدیران ازمایشگاه، کارشناسان و متخصصین صنعت نفت از شرکت های دولتی و خصوصی در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی به صورت تخصصی برگزار می شود.

در دوره قبلی این گردهمایی عظیم بیش از 300 شرکت از واحدهای دولتی و خصوصی در بخش همایش و نمایشگاه حضور داشته‌اند و هدف از برگزاری این همایش ارتباط مستقیم و بدون واسطه بین مدیران آزمایشگاه‌ها ومتخصصین صنعت نفت با تولید کنندگان و وارد کننده گان تجهیزات و مواد آزمایشگاهی برای حل معضلات صنعت نفت توسط شرکت های حضور یافته است.

همچنین از دیگر اهداف شرکت در این گردهمایی عظیم معرفی تکنولوژی، فن آوری، تجهیزات و جذب مشتریان جدید و نمایندگان جدید، شناخت و اصلاح کانال های توزیع و ارتباط با آنها است. اخذ سفارشات جدید در معرفی محصولات بهتر و ارائه خدمات بهتر از دیگر اهداف حضور در همایش به شمار می‌رود.

برخی مزایای این همایش شامل معرفی آخرین محصولات تولیدی به خریداران، تبادل اطلاعات، دستاوردها و تحقیقات کاربردی و زمینه های فنی- تولیدی و تجاری، شناخت رقیبان و ایجاد رقابت سالم همچنین سنجش بازار مصرف کالا و استفاده از فرصت ها برای بهینه سازی است.

گردآوری اطلاعات جامع از محصولات تولید کننده همگون و نمایش تجهیزات غیرقابل حمل به صورت ارائه محصول از دیگر مزایای این همایش به شمار می‌رود.

علاقه مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس02122507709-02122327818-02126319482 و یا به سایت http://iranlabconf.ir/ مراجعه فرمایند.

انتهای پیام/
ایران رشد ریاست جمهوری صنعت نفت گاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر