سرخط خبرها:
کد خبر: 404067 A

گزارشی از یک رویداد بین‌المللی ورزش کارگری؛

ایلنا: مسابقات پرورش اندام مستر المپیا مسکو در شرایطی اوایل آبان ماه امسال به میزبانی شهر مسکو پایتخت روسیه برگزار خواهد شد که تیم ملی ایران به دنبال کسب بهترین نتایج از این رویداد بزرگ و معتبر جهانی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، رقابت‌های پرورش‌اندام مستر المپیا مسکو هفته نخست آبان ماه به میزبانی کشور روسیه برگزار می‌شود که بر این اساس٬ تیم ملی کارگران کشورمان نیز در این پیکارها حضور خواهد داشت. از این رو چندی قبل مسابقات انتخابی برگزار شد و نفرات برتر وارد اردو شدند تا در نهایت مسافران مسکو از میان اردونشینان گزینش شوند.

به‌ جهت اهمیت رقابت‌های مستر المپیا مسکو برای ورزش کارگری ایران گفتگویی با سرپرست فدراسیون و رئیس و نایب رئیس انجمن پرورش اندام این فدراسیون انجام دادیم که این گفت و گو را می خوانید.

حسینی: یکی از بزرگترین اعزام های فدراسیون را در پیش داریم

سرپرست فدراسیون ورزش کارگری گفت: مسابقات مستر المپیا مسکو یکی از بزرگترین اعزام های برون مرزی فدراسیون است که امیدوارم با نتایج مطلوب برای ورزش کشورمان همراه شود.

سید «امیر حسینی» ضمن بیان این مطلب افزود: رقابت های مستر المپیا رویدادی بزرگ و جهانی است که امسال تیم منتخب پرورش اندام کارگران کشورمان نیز در این پیکارها شرکت می کند.

امیر+حسینی

وی ادامه داد: برای انتخاب نفرات برتر جهت حضور در رقابت های مسکو٬ مسابقات انتخابی چند روز پیش و به بهترین شکل و با کیفیتی مطلوب برگزار شد.

دبیرکل پیشین کمیته ملی المپیک در مورد وضعیت انجمن پرورش اندام فدراسیون کارگری نیز تصریح کرد: این انجمن یکی از فعال ترین انجمن های فدراسیون است که مدیری کاربلد به نام « امید جبلی» در راس آن است. بنده مطمئنم با توجه به کاردانی وی٬ تیم منتخب کارگران کشورمان در یکی از بزرگترین اعزام های بین المللی فدراسیون یعنی مسابقات مسکو٬ با دست پر به کشور بازخواهد گشت.

جبلی: به کسب نتایج درخشان در مسکو بسیار امیدوارم
رئیس انجمن پرورش اندام فدراسیون ورزش کارگری گفت: بسیار امیدوارم که در مسابقات مستر المپیا مسکو با نتایج درخشان به کشور بازگردیم.

"امید جبلی" ضمن بیان این مطلب در مورد اردوهای نفرات اعزامی به مسابقات مسکو اظهار داشت: بعد از رقابت های انتخابی که چند روز قبل برگزار شد، نفرات اول تا سوم به اردو دعوت شدند که این قهرمانان به همراه نفرات اول مسابقات سال گذشته در اردو حضور خواهند داشت.

امید جبلی

وی‌افزود: تا زمان اعزام 3 مرحله بازبینی خواهیم داشت. بازبینی اول ما روز ۱۷ شهریور ماه جاری انجام می‌شود که حدود ۸۰ درصد نفرات اعزامی مشخص می‌شوند. بعد از آن و در بازبینی دوم٬ ورزشکاران حاضر در رقابت های مسکو صد در صد معرفی خواهند شد.

نایب رئیس کمیته داوران فدراسیون جهانی پرورش‌اندام در خصوص نوع تمرینات قهرمانان دعوت شده تصریح کرد: پرورش اندام مانند سایر رشته های ورزشی نیست که اردوی متمرکز داشته باشد چرا که نه تنها فایده ای برای ورزشکار ندارد، بلکه به او آسیب هم می‌زند. به همین دلیل ورزشکاران در مورد تغذیه٬ استراحت و تمرینات‌شان بر اساس برنامه های خود عمل می‌کنند. البته مربیان تیم ملی بر نحوه آماده سازی دعوت شدگان٬ نظارت و کنترل نیز خواهند داشت.

جبلی همچنین درباره پیش‌بینی خود از نتایج نمایندگان‌کشورمان در رقابت‌های مستر المپیا مسکو خاطر نشان کرد: بنده بسیار خوش‌بین و امیدوارم که بچه‌ها بهترین نتایج را بگیرند که امیدوارم این اتفاق در مسکو رخ دهد.

رئیس انجمن پرورش اندام فدراسیون ورزش‌کارگری در پایان به حمایت‌های صورت گرفته از تیم اعزامی به مسکو اشاره کرد و گفت: فدراسیون تاکنون با ما همکاری های خوبی داشته که جا دارد از آنها تشکر کنم. ضمن در راه این اعزام و همچنین برگزاری مسابقات انتخابی اخیر از حمایت های حامی خود یعنی شرکت تجارت کالای ورزشی مرادی و پسران برخوردار بوده ایم که از مدیران این شرکت نیز تشکر می کنم و امیدوارم با دست پر از میدان مسکو به کشور بازگردیم.
 
مرادی: در مسابقات مسکو از اعتبار پرورش اندام ایران دفاع می‌کنیم
نایب رئیس انجمن پرورش اندام فدراسیون ورزش کارگری گفت: در رقابت‌های مستر المپیا مسکو از اعتبار و جایگاه پرورش اندام ایران دفاع می کنیم.

«علیرضا مرادی» در مورد وضعیت نفرات دعوت شده اظهار داشت: بعد از مسابقات انتخابی که چندی قبل برگزار شد، نفرات اول تا سوم دعوت شدند که از بین آنها و همچنین نفرات اول مسابقات سال گذشته٬ نهایتا نفرات اعزامی به رقابت های مسکو معرفی و مشخص خواهند شد.
مرادی
وی افزود: با مدیریت و برنامه‌ریزی آقای جبلی و همچنین تلاش ورزشکاران و مربیان به امید خدا با بهترین نتایج از میدان مسکو خارج خواهیم شد.

مرادی یادآور شد: تمامی تلاش مجموعه پرورش اندام کارگران حضور شایسته و قدرتمند در میادین بین‌المللی از جمله رقابت‌های مستر المپیا مسکو است که امیدواریم در یکی از بزرگترین و مهمترین اعزام‌های برون مرزی فدراسیون کارگری٬ بتوانیم از حیثیت و اعتبار ورزش پرورش اندام ایران دفاع کنیم.
ایران پایتخت تیم ملی ایران روسیه مسکو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر

string(31) "Thu, 02 Apr 2020 19:00:06 +0000"