کد خبر: 164637 A

طی مراسمی:

مراسم جشن بزرگداشت روز جهانی کار و کارگر به همت شهرداری دماوند و با حضور مسوولان شهری و شهرستانی و جمعی از کارگران و پرسنل این نهاد شهری در سالن پذیرایی نگین برگزار شد.

مراسم جشن بزرگداشت روز جهانی کار و کارگر به همت شهرداری دماوند و با حضور مسوولان شهری و شهرستانی و جمعی از کارگران و پرسنل این نهاد شهری در سالن پذیرایی نگین برگزار شد.

به گزارش " ایلنا " از شمال شرق استان تهران " مصطفی آقایی " رییس شورای اسلامی شهر دماوند در این مراسم ضمن گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر، آنان را به عنوان قشری زحمت‌کش و شریف از اقشار جامعه یاد نمود و اذعان کرد: در فرهنگ دینی ما احادیثبسیاری در راستای تکریم این زحمتکشان اختصاص یافته است که مبین اهمیت کار و تولید در دین مبین اسلام است.

وی با بیان اینکه تامین رفاه کارگران اولویت اصلی شهرداری و شورای اسلامی شهر دماوند است، خاطرنشان کرد: با وجود داشتن شرایط کاری کارگران در عرصه خدمت رسانی به شهروندان، تامین آرامش و معیشت آنان از مهم ترین اولویت ها است که در دستور کار شهرداری و شورای اسلامی شهر دماوند می باشد.

رییس شورای اسلامی شهر دماوند بیان کرد: اساس پیشرفت هر کشوری را کارگران تشکیل می دهند و به حق آنها سرمایه های گرانقدری برای هر کشور محسوب می شوند.

آقایی گفت: اگر جامعه ای بتواند از فکر و تلاش کارگران خود به نحو مطلوب استفاده کند بی شک آن جامعه راه ترقی را طی خواهد کرد.

وی در پایان از خانواده پرسنل و کارگران خدمات شهری شهرداری دماوند به جهت همراهی و همکاری لازم با این نهاد خدمت رسان قدردانی کرد.

در حاشیه این مراسم " عباس میرزاکریمی " رییس اداره محیط زیست شهرستان دماوند ضمن تشکر و قدردانی از کارگران خدمات شهری شهرداری دماوند، بیان کرد: درود بر کارگرانی که زباله ها را به آرامی و بدون هیچ گلایه ایی از زمین جمع می کنند و در جهت حفظ محیط زیست شهری می کوشند.

وی ادامه داد: ماندن زباله در شهر برای مدت یک روز، قطعا با نابسامانی هایی همراه خواهد شد ولی کارگران شهرداری با صداقت و خالصانه برای جلوگیری از هرگونه بی نظمی در شهر تلاش می کنند.

لازم به ذکر است، در پایان این مراسم از ۱۳ نفر کارگر نمونه شهرداری دماوند در حوزه های مختلف خدمات شهری، عمرانی، فضای سبز و… تقدیر شد.

جامعه خانواده خدمت رسانی دماوند دین مبین اسلام زمین شرق استان تهران شورای اسلامی شهر شهرداری محیط زیست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر