کد خبر: 1066107 A

رنجبریان در بازدید صبحگاهی سه‌شنبه‌های بدون دود :

صبح امروز شهردار منطقه ۸ با همراهی معاونان خدمات شهری و‌ محیط زیست، حمل و نقل و‌ ترافیک مسیر دوچرخه سواری خیابان شهید ثانی را با دوچرخه رکاب زد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۸ ، «مسعود رنجبریان» شهردار منطقه گفت : با توجه به تاکید مدیریت شهری بر استفاده از حمل و نقل پاک به ویژه دوچرخه، مدیران منطقه ۸ تمام توان و‌ همت خود را در راستای توسعه مسیر دوچرخه سواری با هدف ایجاد بستر حمل و‌نقل پاک به کار گرفته اند و در انجام این امر مهم اهتمام می ورزند.

رنجبریان در ابتدای بازدید خود به مسیر دوچرخه سواری در خیابان شهید ثانی رفت و اقدامات آتی در خصوص ایجاد مسیر دوچرخه در این مسیر را مورد بررسی قرار داد و با اشاره به اهداف توسعه مسیر دوچرخه گفت: با ایجاد مسیر دوچرخه چند هدف مهم را پیگیری می کنیم که هدف اول ترویج استفاده از حمل و نقل بدون دود است و هدف دوم تامین اوقات فراغت شهروندان است که حتی با دوچرخه های شخصی خود می توانند در مسیر دوچرخه به ورزش و فراغت بپردازند.

9f8f0a68-581b-4211-b5ce-8b1abb9e08f0

وی ضمن بازدید از رینگ دوچرخه سواری کنار گذر اتوبان امام علی (ع) افزود: همچنین امسال با احداث مسیر دوچرخه سواری در خیابان دماوند از سه راه تهرانپارس که در ادامه به رینگ دوچرخه سواری مناطق ۷ و ۱۳ و ۴می رسد ، اقدام مهمی در توسعه رینگ دوچرخه سواری شهر تهران ایجاد خواهد شد.

رنجبریان در ادامه بازدید خود به ساختمان اسکان کارگری رفت و وضعیت امکانات این مجموعه را مورد بررسی قرار داد. رنجبریان همچنین با اشاره به واکسیناسیون پاکبانان منطقه نیز افزود: با توجه به اینکه پاکبانان در معرض مستقیم ابتلا به کرونا قرار دارند، روز گذشته  واکسیناسیون ۱۸۶پاکبان درمنطقه ۸ با هدف جلوگیری از ابتلای این قشر زحمتکش به بیماری انجام شدو در اردیبهشت ماه نیز دور دوم واکسیناسیون انجام خواهد شد.

ترافیک حمل و نقل دماوند دوچرخه سواری محیط زیست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر