کد خبر: 1057641 A

سال 1400 و رویکرد ورزش کارگری؛

سال 1399 با همه سختی‌ها و دشواری‌های ناشی از ویروس کرونا را در حالی به پایان رساندیم که با وجود همه موانع و دشواری‌ها چرخ ورزش کارگری از حرکت نایستاد و همکاران ما این موقعیت دشوار را به فرصت تبدیل کردند و در بستر فضای مجازی جشنواره ها و مسابقات و همایش ها را برگزار کردند و در حقیقت اینبار ما به جمع خانواده کارگری رفتیم.

سال گذشته همچنین فرصتی شد تا مجموعه های ورزشی و اقامتی را سروسامانی بدهیم از جمله مجموعه ورزشی کارگری شهید معتمدی و در مجموعه‌های دیگر بازسازی و تعمیر و مرمت صورت گرفت تا بتوانیم در آینده استفاده بهینه‌تری از این فضاها داشته باشیم.

اما سال 1400 را در حالی آغاز کردیم که همچنان باید مراقب سلامتی و تندرستی خود و جامعه کار و تلاش باشیم و امسال نیز از همین نخستین روزها برای سلامتی و تندرستی کارگران و خانواده های محترم ایشان برنامه های ورزشی خوبی را تدارک دیده ایم که اعلام خواهد شد.

توجه داشته باشیم که ورزش تعطیل بردار نیست و زمان و مکان خاص و مشخصی ندارد بنابر این توصیه ما توجه به تندرستی و سلامتی یکایک کارگران و هموطنان عزیز است و باید توجه داشت که ورزش برای جامعه کار و تلاش یک امر ضروری است و امیدواریم ما هم همراه با شما گام های موثری را برای نهادینه شدن ورزش همگانی و کاربردی برداریم.

امید آنکه امسال با رعایت اصول و مقررات بهداشتی و پروتکل ها از این بحران جهانی کرونا عبور کنیم چرا که زندگی و کار و تلاش همچنان ادامه دارد ...

فرزاد حیدری- مدیرکل ورزش کارگران

خانواده زمان و مکان سلامت فضای مجازی ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر