کد خبر: 1025440 A

با انتشار بیانیه ای مطرح شد؛

دبیرکل نیروهای جوان انقلابی حزب‌اللهی(نجواح) پیرامون مشارکت و حضور حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری بیانیه ای منتشر کرد.

به گزارش ایلنا، در این بیانیه آمده است:

بسْم اللَّه الرَّحْمَن الرَّحیم
ما نیروهای جوان انقلابی حزب اللهی با اتکاء به سرور و سالار شهیدان و توجهات خاصه امام زمان (عج) به عنوان گروه عظیمی از جوانان و نیروهای دلسوز و جان برکف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سراسر کشور که در عرصه های مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی فعالیت‌های موثری داشته، برخود فرض می‌دانیم در این برهه حساس و مهم نظام مقدس و مقتدر جمهوری اسلامی،  به ندای سید و مولای‌مان، برای تشکیل دولت جوان و انقلابی و حزب الهی، لبیک گفته و با تمام قوا در پیشبرد اهداف انقلاب و منویات رهبری بزرگوارمان نقش آفرینی کنیم.

بنابر همین هدف قریب به دو سال است که گروه عظیم نجواح با برنامه‌ریزی و گفتگو با بزرگان و صاحب نظران در عرصه های مختلف شروع به رایزنی کرده و به ایده های نابی دست یافته است.

 ما جوانان و دلسوزان نظام با تمکین مطلق از بیانات و سیاست‌های مقدرانه رهبر جلیل القدر در گام دوم انقلاب از هیچ کمک و کوششی فرو گذاری نخواهیم کرد و با اتحاد و ندای واحد، استان به استان و شهر به شهر و خانه به خانه زمینه های حضور حداکثری را برای انتخابات پرشور فراهم خواهیم کرد انشالله.

والسلام علیکم و رحمت الله

محمدحسین باقری بنابی- دبیرکل نیروهای جوان انقلابی حزب‌اللهی(نجواح)

انتخابات انتخابات ریاست جمهوری جمهوری اسلامی دولت جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر