کد خبر: 250782 A

مهدی شفیعی با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مدیریت اداره کل هنرهای نمایشی منصوب شد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی مدیرکل اداره هنرهای نمایشی را منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، در حکم وزیر آمده است: «نظر به شایستگی و تجربیات ارزنده جنابعالی در فعالیت‌های فرهنگی و هنری، بنا به پیشنهاد معاون امور هنری به موجب این حکم به سمت «مدیرکل هنرهای نمایشی» منصوب می‌شوید. امید می‌رود با استعانت از خداوند متعال و بهره‌گیری از تخصص و توان کارشناسی هنرمندان تئاتر و ظرفیت‌های موجود، نسبت به ارتقا کیفی تئاتر، حل مشکلات اساسی تئاتر استان‌ها، فعال‌سازی استعدادهای نمایشی کشور، توسعه حمایت‌های مادی و معنوی از این هنر بنیادین و گسترش فضاهای کالبدی و فیزیکی، متناسب با هنر نمایش، با رعایت قانون و اعتدال‌گرایی، گام‌های مفید و موثری بردارید.»

مهدی شفیعی که آبان‌ماه امسال به عنوان مشاور مطالعات و برنامه‌ریزی معاون امور هنری وزیر ارشاد منصوب شده بود، فارغ‌التحصیل کارگردانی تئاتر در مقطع کارشناسی ارشد است. او پیش از این رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اهواز، معاون مالی و اداری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌های البرز و خوزستان و معاون مدیرکل اداره هنرهای نمایشی بوده است.

اداره فرهنگ و ارشاد تئاتر فارغ التحصیل فرهنگ و ارشاد اسلامی کارشناسی مادی و معنوی مشکلات معاون مقطع کارشناسی ارشد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر