کد خبر: 238002 A

محسن قصابیان، شهرام کرمی و جهانشاه آل‌محمود به عنوان هیئت انتخاب آثار بخش رادیو تئاتر این دوره از جشنواره فجر معرفی شدند.

هیئت انتخاب آثار و داوران بخش رادیو تئاتر سی و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر معرفی شدند.

به گزارش ایلنا، محسن قصابیان، شهرام کرمی و جهانشاه آل‌محمود به عنوان هیئت انتخاب آثار بخش رادیو تئاتر این دوره از جشنواره فجر معرفی شدند.

محسن قصابیان، بازیگر، نویسنده و کارگردان تئاتر است که کارگردانی نمایش‌های متفاوت رادیویی چون «سفارت خانه»، «سوء تفاهم» و…را برعهده داشته است. شهرام کرمی، نویسنده، کارگردان، منتقد و مدرس دانشگاه است و جهانشاه آل‌محمود، کارگردان، نویسنده و پژوهشگر تئاتر، نگارش آثاری چون «دو لنگه ‌کفش آویخته»، «معلق در خلاء ترس ‌انگیز» و… را در کارنامه خود دارد.

همچنین محمدامیر یاراحمدی، دانیال حکیمی و مسعود فروتن داوری آثار پذیرفته شده بخش رادیو تئاتر سی و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر را بر عهده دارند.

محمدامیر یار‌احمدی، نمایشنامه‌نویس و کارگردان شناخته شده تئاتر کشورمان، نگارش و تنظیم ده‌ها نمایشنامه کوتاه و بلند رادیویی را بر عهده داشته است. دانیال حکیمی بازیگر توانای سینما و تلویزیون، دانش آموخته مدرسه عالی بازیگری رادیو است و مسعود فروتن هم بیش از ۱۵۰تله تئاتر و چندین فیلم و سریال در کارنامه هنری خود دارد.

سی و سومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به دبیری اردشیر صالح‌پور از اول تا ۱۲ بهمن ماه برگزار می‌شود

رادیو تئاتر جشنواره فجر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر