کد خبر: 182867 A

«کلوچه دارچینی» که بهار ۹۳ در مرکز تولید تئاتر کانون روی صحنه بود به دلیل استقبال مخاطبان و درخواست‌های مکرر برای ادامه اجرا، فصل تابستان به سینما تئاتر کانون می‌رود.

نمایش شاد و موزیکال «کلوچه دارچینی» از عید فطر روی صحنه می رود.

به گزارش ایلنا، نمایش کلوچه دارچینی به کارگردانی و بازی مریم کاظمی از ۷ مرداد ۹۳ و همزمان با عید فطر اجرای مجدد خود را در سینما تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغاز می‌کند.

در این نمایش شاد و موزیکال هنرمندانی همچون حسین محب اهری، جواد زیتونی، مریم کاظمی، جواد اعرابی، مهراد زمانی، حمید فتوحی، پریسا فلاح‌زاده، عماد سالکی، شیما میرمهدی، مریم الهامیان، حسام کلانتری و… به ایفای نقش می‌پردازند.

«کلوچه دارچینی «که بهار ۹۳ در مرکز تولید تئاتر کانون روی صحنه بود به دلیل استقبال مخاطبان و درخواست‌های مکرر برای ادامه اجرا، فصل تابستان به سینما تئاتر کانون می‌رود.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق شماره‌های ۰۹۳۵۷۴۰۸۵۹۷ و ۰۹۱۹۰۷۷۶۰۹۸ نسبت به رزرو و پیش خرید بلیت‌های این نمایش اقدام کنند.

سینما تئاتر کانون در خیابان خالد اسلامبولی، بالاتر از سینما آزادی، نبش کوچه چهارم واقع شده و شماره‌های ۸۸۱۰۰۶۲۳ و ۸۸۱۰۰۶۲۴ آماده پاسخگویی به مخاطبان است.

کلوچه دارچینی عید فطر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر