کد خبر: 996926 A

شهرک‌نشینان اشغالگر صهیونیست نمایندگان کشورهای اروپایی را در جریان بازدید از شهرک صهیونیست‌نشین «گعفات هامتوس» در جنوب نابلس مورد حمله قرار داده و علیه آنها تظاهرات کردند.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، شهرک‌نشینان اشغالگر صهیونیست نمایندگان کشورهای اروپایی را در جریان بازدید از شهرک صهیونیست‌نشین «گعفات هامتوس» در جنوب نابلس مورد حمله قرار داده و علیه آنها تظاهرات کردند.

نمایندگان اروپایی به منظور اعلام مخالفت با طرح جدید رژیم صهیونیستی برای ساخت هزار و ۲۵۷ واحد مسکونی جدید برای صهیونیست‌ها در شهرک مذکور اقدام به بازدید از این منطقه کردند.

«شادی عثمان» سخنگوی اتحادیه اروپا تاکید کرد که شهرک‌نشینان قصد ممانعت از حضور نمایندگان کشورهای اروپایی در این شهرک را داشتند و آنها را مورد حمله قرار دادند، اما نمایندگان اروپایی بر بازدید از این منطقه اصرار داشتند.

وی عنوان کرد که هدف هیأت اروپایی از بازدید از شهرک گعفات هامتوس، جمع‌آوری اطلاعات در مورد این شهرک و بررسی تبعات خطرناک اجرای طرح مذکور بر ارتباط جغرافیایی دو شهر قدس و بیت لحم بوده است.

شهرک‌نشینان اجازه سخنرانی نمایندگان اروپایی در این شهرک را ندادند.

رژیم صهیونیستی روز گذشته از طرح جدید خود برای ساخت هزار و ۲۵۷ واحد مسکونی جدید برای اشغالگران صهیونیست در شهرک گعفات همتوس در جنوب شرق قدس اشغالی خبر داد.

 

 

شهرک صهیونیست‌نشین «گعفات هامتوس»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر