کد خبر: 993132 A

یک هیئت اسرائیلی متشکل از رؤسای سازمان‌های بخش بازرگانی، صنعت و سرمایه‌گذاری در پی دعوت اتحادیه تجارت و صنعت دبی از این شهر بازدید می‌کنند.

 به گزارش ایلنا، شبکه «آی۲۴» اسرائیل گزارش داد که هیئتی متشکل از روسای سازمان های بخش بازرگانی، صنعت و سرمایه‌گذاری در پی دعوت اتحادیه تجارت و صنعت دبی از این شهر بازدید می کنند.

بر اساس این گزارش هدف از این دیدار پایه‌گذاری برای توسعه سریع راهکارهای همکاری در بخش تجارت و بازرگانی بین اسرائیل و امارات همراه با نهادهای پیشرو در زمینه صنعت‌، تجارت و سرمایه گذاری است.

این سفر همچنین با هدف ایجاد فعالیت‌های تجارت آزاد با کشورهای حوزه خلیج فارس‌، آفریقای شرقی و آسیای جنوبی از طریق مناطق تجاری ویژه در امارات انجام می‌شود.

«آریل لین»، رئیس اتحادیه اتاق های بازرگانی، «رون تومر»، رئیس فدراسیون اتاق‌های صنایع و رئیس روسای کارفرمایان و شرکت‌ها و بسیاری مقامات دیگر صهیونیست در سفر هیئت اسرائیل حضور دارند.

اعضای این هیئت با همتایان خود از روسای بخش‌های اقتصادی در امارات دیدار می‌کنند تا با مراکز مرکزی تجاری دبی ، که برای اولین بار در دسترس تجار اسرائیلی قرار دارد‌، آشنا شوند.

بر اساس این گزارش، سازمان‌های اقتصادی در اسرائیل حجم تجارت بین اسرائیل و امارات را سالانه میلیاردها دلار و یا بیشتر تخمین می‌زنند و صادرات اسرائیل به امارات بر فناوری پیشرفته در زمینه‌هایی چون سایبری، تجهیزات پزشکی، تکنولوژی کشاورزی، انرژی خورشیدی، آب شیرین‌کن، دارو و ابعاد دیگر متمرکز خواهد بود.

پیش از امضای توافقنامه سازش بین امارات و اسرائیل نیز روابط تجاری غیررسمی بین دو طرف از طریق کشورهای واسطه در اروپا و آمریکا وجود داشت.

 

 

 

دبی اسرائیل هیئت صنعتی و تجاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر