کد خبر: 981536 A

خیال‌پردازی مضحک ترامپ:

رئیس‌جمهوری آمریکا در اظهاراتی توهم‌آمیز و مضحک، مدعی شد که پس از پیروزی در انتخابات پیش رو احتمالا نخستین تماس را از ایران دریافت خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا در اظهاراتی توهم‌آمیز و مضحک، مدعی شد که پس از پیروزی در انتخابات پیش رو، احتمالا نخستین تماس را از ایران دریافت خواهد کرد.

رئیس‌جمهوری آمریکا که برای سخنرانی در گردهمایی انتخاباتی به فلوریدا سفر کرده است، در ادامه خیال‌پردازی‌های خود، مدعی شد که پس از پیروز در انتخابات سوم نوامبر احتمالا اولین تماس را از ایران دریافت می‌کنم، زیرا آنها برای رسیدن به توافق با ما سر از پا نمی‌شناسند!

ترامپ در این تجمع که نخستین گردهمایی انتخاباتی وی پس از ابتلا به بیماری کرونا است، بار دیگر از اقدام تروریستی آمریکا در به شهادت رساندن سردار «قاسم سلیمانی» فرمانده شهید سپاه قدس ایران دفاع کرد.

وی با اشاره به اقدام یکجانبه دولت آمریکا مبنی بر خروج از برجام، گفت که از توافق هسته‌ای فاجعه‌بار با ایران خارج شدیم. این کشور نباید سلاح هسته‌ای داشته باشد.

مواضع متوهمانه ترامپ در حالی بیان می‌شود که بسیاری از کارشناسان و مقام‌های بین‌المللی معتقدند که تلاش‌های آمریکا برای کشاندن ایران پای میز مذاکره راه به جایی نخواهد برد.

آمریکا پس از شکست سنگین در تصویب قطعنامه تمدید تحریم‌های تسلیحاتی ایران در مواضع خود در قبال تهران دچار انزوای شدید و بی‌سابقه‌ای شده است.

 

 

 

دونالد ترامپ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر