کد خبر: 965282 A

ژنرال اسرائیلی خواستار ازسرگیری سیاست ترور فلسطینیان شد و تاکید کرد تا زمانی که رهبران فلسطینی به سبب فعالیت‌های مسلحانه خود در معرض تهدید قرار نداشته باشند، پرتاب بالن‌های آتش‌زا به سمت اراضی اشغالی در آینده نیز متوقف نخواهد شد.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، ژنرال اسرائیلی «تال براون» خواستار ازسرگیری سیاست ترور فلسطینیان شد و تاکید کرد تا زمانی که رهبران فلسطینی به سبب فعالیت‌های مسلحانه خود در معرض تهدید قرار نداشته باشند، پرتاب بالن‌های آتش‌زا به سمت اراضی اشغالی در آینده نیز متوقف نخواهد شد.

وی در مقاله‌ای در شبکه ۷ تلویزیون رژیم صهیونیستی اظهار داشت که این بالن‌های آتش‌زا به طور پراکنده در مناطق مختلف اراضی اشغالی سقوط می‌کنند که این خطراتی جدی را متوجه اسرائیلی‌ها خواهد کرد و به سبب آن خسارت‌های سنگینی به اراضی کشاورزی وارد می‌شود.

براون تصریح کرد که ارتش رژیم صهیونیستی در واکنش به پرتاب این بالن‌ها، حملاتی شبانه را علیه مناطق مسکونی و پایگاه‌های حماس در نوار غزه انجام داد که این سیاستی تکراری است و بعضا منجر به هدف قرار گرفتن افراد مسلح نمی‌شود.

وی تصریح کرد که از این به بعد، باید منازل و دفاتر رهبران گروه‌های مقاومت هدف قرار گیرد.

جوانان فلسطینی در دور اخیر تنش‌ها در نوار غزه، با ارسال روزانه صدها بالن آتش‌زا به سمت اراضی اشغالی، در نهایت رژیم صهیونیستی را وادار به پذیرش تفاهمات آرام‌سازی اوضاع در این باریکه و کاهش محاصره کردند.

 

 

ترور رهبران فلسطینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر