کد خبر: 932304 A

جنبش النجبا:

دبیر کل جنبش النجبا در عراق تاکید کرد که احدی قادر به فتنه‌انگیزی بین الحشد الشعبی و نیروهای عراقی نیست.

به گزارش ایلنا به نقل از روسیا الیوم، دبیر کل جنبش النجبا در عراق تاکید کرد که احدی قادر به فتنه‌انگیزی بین الحشد الشعبی و نیروهای عراقی نیست.

«اکرم الکعبی»، دبیر کل جنبش النجبا در عراق امروز -شنبه- ضمن اشاره به وقایع اخیر در این کشور با انتشار بیانیه‌­ای اعلام کرد: «گرایش خود را فاش کردید پس دچار توهم نشوید، چرا که الحشد الشعبی با مردان و مقاومت خود و همه نیروهای امنیتی شریک خون و جهاد هستند و بین آن‌ها هر گز نمی‌توانید فتنه‌انگیزی کنید.»

الکعبی نوشت: «پس از آنکه خدا ما را در برابر فتنه محافظت کرد کشور را در بدهی‌­هایی که حاکمیت و استقلال را سلب می­‌کند، غرق نکنید. مفهوم استقراض خارجی که شما به دنبال آن هستید، بر اساس مفهوم امروزی استعمار این است که از یک استعمارگر حرفه‌­ای وام بگیرید و سپس با همین پول کالاهایی را از خود وام‌دهنده خریداری کنید.»

وی ادامه داد: «این استعمارگر مازاد تولید خود را که هیچ بازاری ندارد به شما می­‌فروشد، پس بدهی­‌های شما جمع می‌شود و کشور گروگان استعمارگر شده و به صورت غیرمستقیم اشغال می‌شود. این یک سیاست قدیمی است و امروز متاسفانه در کشوری که شعار حاکمیت را مطرح کرده است تکرار می‌شود.»

پول عراق فتنه نیروهای امنیتی سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر