کد خبر: 930281 A

نیویورکر به طنز گزارش داد:

پایگاه اینترنتی نیویورکر در مطلبی طنزآمیز به حرکت عجیب رئیس‌جمهوری آمریکا در کارزار انتخاباتی اخیرش در اوکلاهاما پرداخت.

به گزارش ایلنا، پایگاه اینترنتی نیویورکر در مطلبی طنزآمیز به حرکت عجیب «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهوری آمریکا در کارزار انتخاباتی اخیرش در اوکلاهاما پرداخت. 

پیشتر، هنگام سخنرانی در آکادمی نظامی «وست پوینت» در نیویورک، ترامپ لیوان آب را با یک دست برداشته و برای رساندن آن به دهان خود از دست دیگر هم استفاده کرد. انتشار این تصاویر نیز به شایعات درباره سلامتی رئیس جمهوری آمریکا دامن زده بود.

در واکنش به این شایعه‌ها، ترامپ در کارزار انتخاباتی اخیر خود لیوان آب روبرویش را برداشته و بدون استفاده از دست دیگرش آن را سر می‌کشد و در ادامه آن را به گوشه‌ای پرت می‌کند تا نشان دهد که وضعیت سلامتی‌اش کاملا خوب است. 

نیویورکر در مقاله‌ای طنزآمیز با اشاره به این اقدام ترامپ نوشت: «دونالد ترامپ روز دوشنبه نوشیدن موفقیت‌آمیز لیوان آب در تولسای اوکلاهاما را بزرگ‌ترین و پرافتخارآمیزترین دستاور دوران ریاست‌جمهوری‌اش خواند.»

در این گزارش استهزاآمیز آمده است: «ترامپ در جمع خبرنگاران گفت که توانسته لیوان آب را بلند کرده و بدون آن‌که ذره‌ای از محتویاتش بر کرواتش بریزد آن را بنوشد! ترامپ گفت: "می‌توانید در ویدئوی این نشست ببینید! یک ذره هم آب نریخت!"»

یادداشت طنز نیویورکر افزود: «ترامپ در ادامه افزود که این اقدامش بسیار محیرالعقول بوده و انجام دادن آن در برابر شمار کثیر مردم هم باعث شد که این اقدام بسیار شکوهمندتر باشد! ترامپ گفت: "برای درست نوشیدن این لیوان آب فشار بسیاری روی من بود! شکی نیست که چهار هزار تن در آن مکان حضور داشتند!" رئیس‌جمهوری آمریکا در ادامه گفت که اوباما در طول دوران ریاست‌جمهوری‌اش حتی یک‌بار هم نتوانسته درست آب بنوشد!»

 

فیلم آب نوشیدن ترامپ در کارزار انتخاباتی اخیر: 

 

آمریکا طنز دونالد ترامپ کارزار انتخاباتی ترامپ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر