کد خبر: 917122 A

گروه­ های مقاومت فلسطین به تشکیل جبهه ملی و عربی و اسلامی گسترده از همه آزادگان برای مقابله با جریان عادی سازی و هماهنگی امنیتی با دشمن صهیونیستی دعوت کردند.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه فلسطین الیوم، گروه‌های مقاومت فلسطین به مناسبت روز جهانی قدس به تشکیل جبهه ملی و عربی و اسلامی گسترده از همه آزادگان برای مقابله با جریان عادی‌سازی و هماهنگی امنیتی با دشمن صهیونیستی دعوت کردند.

این گروه‌ها تاکید کردند که تشکیل این جبهه برای مقابله با طرح‌های صهیونیستی-آمریکایی و بیرون راندن اشغالگران از سرزمین و مقدسات  ضمانت می­‌کند.

«فوزی برهوم»، از رهبران جنبش حماس تاکید کرد: «ما باید روز جهانی قدس را که با انقلاب اسلامی ایران و برای وفاداری به قدس شریف و یاری مسجد الاقصی آغاز شد، زنده نگه داریم.»

برهوم توضیح داد که اهمیت این روز و گرامیداشت آن همزمان با توطئه دولت آمریکا برای اجرای معامله قرن و یهودی‌سازی قدس و مسجد الاقصی و نابودی حقوق مردم فلسطین دو چندان می‌­شود.

وی توضیح داد که رژیم اشغالگر جنایت‌­های غیرانسانی  و جنایت‌های جنگی فراوانی را برای تحقق اهداف شوم خود و مصادره سرزمین فلسطین و محو هویت عربی اسلامی مرتکب شد.

برهوم تاکید کرد که گروه‌­های مقومت تسلیم سیطره اسرائیل با پوشش آمریکا و تبانی رژیم‌های عربی نخواهند شد بلکه مثل همیشه در برابر این حمله مقاومت خواهند کرد و ملت، پایدار و فداکار باقی خواهند ماند.  

 

روز قدس جبهه ملی گروه های مقاومت فلسطین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر