کد خبر: 896068 A

سیدحسن نصرالله:

دبیرکل حزب‌الله لبنان شامگاه سه‌شنبه ضمن تبریک مناسبات ماه شعبان به ویژه نیمه شعبان به مسلمانان و شیعیان، از کادر درمانی و بهداشتی به خاطر جهاد و تلاششان در مقابله با شیوع کرونا تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از العالم، «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله لبنان شامگاه سه‌شنبه ضمن تبریک مناسبات ماه شعبان به ویژه نیمه شعبان به مسلمانان و شیعیان، از کادر درمانی و بهداشتی به خاطر جهاد و تلاششان در مقابله با شیوع کرونا تقدیر و تشکر کرد.

سیدحسن نصرالله همچنین در اشاره به بحران شیوع ویروس کرونا در لبنان گفت: از تمامی مسئولان به‌ویژه وزارت بهداشت و تیم‌های پزشکی که برای مهار شیوع کرونا در راستای حفظ سلامت شهروندان تلاش می‌کنند، تشکر می‌کنم.

دبیرکل حزب‌الله گفت: پیام‌هایی از پزشکان مسلمان و پرسنل پزشکی دریافت کرده‌ام که مشابه پیام‌هایی است که مردان مقاومت گفته‌اند.

وی همچنین سالروز شهادت شهید محمد باقر صدر به همراه خواهرشان توسط صدام تسلیت گفت و تصریح کرد که شهید محمد باقر صدر، فیلسوف و اندیشمند بود.

دبیرکل حزب‌الله لبنان بیان داشت: شهید صدر هنگامی که انقلاب ایران به پیروزی رسید، فرمود که امام خمینی (ره) آنچه که انبیا به دنبال آن بودند را محقق کرد. شهید محمد باقر صدر نمونه اخلاص و تواضع بود و امام خمینی و جمهوری اسلامی و انقلاب را کاملا تأیید می‌کرد و حامی آن‌ها بود.

او گفت که شهید محمد باقر صدر همواره به ذوب در رهبری امام خمینی (ره) و تبعیت از دستورات و توصیه های ایشان دعوت می‌کرد.

دبیرکل حزب‌الله لبنان ضمن اعلام جمله شهید صدر «در امام خمینی ذوب شوید، همان گونه که امام در اسلام ذوب شده است» اعلام کرد که این مسیر ادامه خواهد داشت.

سید حسن نصرالله در ادامه با اشاره به نگرانی صهیونیست‌ها از ظهور مهدی موعود (ع) گفت که هم‌اکنون در فلسطین اشغالی، رژیم غاصبی بر سر کار است که نگران حفظ موجودیت سیاسی خود بوده و نگران است که بیش از ۸۰ سال عمر نکند.

 

سید حسن نصرالله
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر