کد خبر: 872098 A

سانا گزارش داد:

یگان‌های ارتش سوریه پس از آزادسازی مناطق اطراف جاده بین‌المللی حلب-دمشق و شکست گروه‌های تروریستی امنیت کامل را به این جاده بازگرداندند.

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری سانا، یگان‌های ارتش سوریه پس از شکست عناصر تروریستی و برقراری امنیت در بعد شرقی جاده بین‌المللی حلب-دمشق امروز -شنبه- توانستند پس از شکست عناصر تروریستی و آزادسازی مناطق اطراف، به ویژه در  منطقه نزدیک به ورودی غربی حلب، امنیت کامل را به این جاده بازگردانند. 

یگان‌های ارتش سوریه به عملیات نظامی علیه تروریست‌های جبهه النصره  و گروه‌های تروریستی متحد آن در حومه غربی حلب در چندین محور به سمت روستای «اورم الصغری» در غرب ادامه داده و پایگاه‌ها و استحکامات آن‌ها را مورد هدف قرار دادند.

این عملیات نظامی تروریست‌های موجود در روستای «اورم الصغری» را  به عقب راند و اکنون عملیات به سمت روستای «اورم الکبری»‌ و اطراف آن ادامه دارد. 

به موازات این عملیات، یگان‌های ارتش سوریه و تیم‌های مهندسی در تلاش برای پاکسازی منطقه «الراشدین ۴» از عناصر تروریستی و مین‌های و بمب‌های کارگذاشته‌شده هستند که در همین مسیر تونل‌های مجهز به منافذ تهویه و استحکامات تروریست‌ها  و نیز مقادیری سلاح و مهمات کشف شد.

یگان‌های ارتش سوریه روز گذشته پس از درگیری‌های شدید با عناصر تروریستی جبهه النصره و گروه‌های مرتبط با آن روستای «کفرجوم» و دو منطقه «جمعیه المهندسین اول و دوم» در غرب حلب را آزاد کردند. 

 

ارتش سوریه جاده حلب- دمشق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر