کد خبر: 870769 A

رسانه­‌های جهان عرب به بازتاب حضور گسترده مردم در راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران پرداختند.

به گزارش ایلنا، رسانه‌­های جهان عرب امروز- سه‌شنبه- به بازتاب حضور گسترده مردم در راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران پرداختند.

پایگاه خبری روسیا الیوم با انتشار تصاویری از حضور مردم ایران در راهپیمایی جشن انقلاب نوشت: راهپیمایی پیروزی انقلاب صبح امروز- سه شنبه- در تهران و شهرهای دیگر برگزار شد.

در این گزارش آمده است: مردم با حمل پلاکاردهایی، شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.

پایگاه خبری اسپوتنیک با تیتر «ظریف: ملت‌های منطقه اقدام تروریستی آمریکا در شهادت سردار سلیمانی را محکوم می‌کنند»، به پوشش مراسم راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران پرداخت.   

در این گزارش آمده است که از صبح امروز- سه‌شنبه- راهپیمایی‌های گسترده به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سراسر نقاط ایران همزمان با چهلمین روز شهادت «قاسم سلیمانی» فرمانده سابق سپاه قدس آغاز شده است.

پایگاه خبری المنار نیز به بازتاب حضور گسترده مردم در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب انقلاب اسلامی در تهران و سایر استان‌های ایران پرداخت.

.در ادامه آمده است: «توده‌­های انبوه مردم از صبح خیلی زود به خیابان­‌های پایتخت آمدند و راهپیمایی با شکوهی در سراسر نقاط کشور آغاز شده است».

المنار در این گزارش تأکید کرده است که مردم ایران با وجود بارش سنگین برف از همان ساعات اولیه صبح در میادین راهپیمایی حاضر شده­‌اند.

شبکه خبری المیادین نیز به صورت مستقیم مراسم جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را پوشش داد.

خبرنگار المیادین در تهران با انتشار گزارشی نوشت: «تهران، پایتخت ایران امروز در گرامی‌داشت پیروزی انقلاب اسلامی شاهد برگزاری مراسم با شکوه و فریاد الله اکبر از منازل ایرانیان است».

در گزارش مذکور حضور مردم کرمان همره با عکس‌­های شهید سلیمانی در راهپیمایی روز انقلاب به تصویر کشیده شده است.

پایگاه خبری العمعلومه عراق نیز با تیتر «راهپیمایی گسترده مردم ایران در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران» به پوشش مراسم جشن پیروزی انقلاب پرداخت.

در این گزارش تأکید شد که جمعیت میلیونی مردم ایران برای مشارکت در راهپیمایی پیروزی انقلاب اسلامی با وجود برودت هوا و بارش برف به میادین و خیابان­‌ها آمدند.

بازتاب راهپیمایی ۲۲ بهمن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر