کد خبر: 856642 A

روزنامه الوطن سوریه گزارش داد که ارتش این کشور به تقویت نیروهایش در حلب به منظور آمادگی برای آغاز یک عملیات نظامی در هر لحظه برای برقراری امنیت در این شهر و تسلط بر جاده بین المللی حلب- حماه ادامه می­‌دهد.

به گزارش ایلنا به نقل از روزنامه الوطن، ارتش سوریه به تقویت نیروهایش در حلب به منظور آمادگی برای آغاز یک عملیات نظامی در هر لحظه برای برقراری امنیت در این شهر و تسلط بر جاده بین‌المللی حلب- حماه ادامه می‌­دهد.

این روزنامه نوشت: اوضاع آب و هوایی باعث آرامش محتاطانه و تقریباً همه جانبه در ادلب شده اما مانع ارتش سوریه در هدف قرار دادن مراکز تروریستی با توپخانه و جنگنده‌­ها نشده است.

الوطن به نقل از یک منبع میدانی در جنوب حلب گزارش داد: «ارتش پیشروی کرده و زره‌­ها و تانک­‌ها و پیاده نظام خود را در خطوط تماس جبهه­‌های غربی حلب مستقر کرده است، منطقه‌­ای که ساکنانش دائماً مورد هدف تروریست­‌ها بوده و از وضعیت ناپایداری امنیتی رنج برده است.

این منبع توضیح داد که جنگنده­‌های مشترک سوری و روس به نقاط استقرار تروریست‌­ها در مناطق ادلب و به طور خاص در مناطق «سراقب»، «معصران» و «الغدفه» در معرة النعمان و شهرک الدیر در شرق حمله کردند که باعث هلاکت و زخمی شدن تعداد فراوانی از تروریست‌­ها و تخریب تجهیزات آنها شد.

خبرگزاری سانا نیز گزارش داد که یگان‌­های ارتش سوریه با توپ و تانک مناطق استقرار تروریست­‌ها در مناطق غربی و شرقی دیر، معصران،‌ احسم، حنتوتین، معر شمارین، معر شورین و کفروما را مورد هدف قرار دادند.  

 

 

 

 

ارتش سوریه حلب عملیات نظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر