کد خبر: 844464 A

نخست وزیر موقت عراق امروز- دوشنبه- با انتشار بیانیه‌ای سالروز پیروزی بر گروه تروریستی داعش را به مردم این کشور تبریک گفت.

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری الغد، «عادل عبدالمهدی» نخست‌وزیر عراق امروز -دوشنبه- با انتشار بیانیه‌ای سالروز پیروزی بر گروه تروریستی داعش و آزادسازی شهر موصل و کل خاک عراق را به مردم این کشور تبریک گفت.

 نخست وزیر مستعفی عراق خواستار یادآوری قهرمانی‌ها و فداکاری‌های مبارزان شجاع و غیور نیروهای مسلح در همه صنوف آن از ارتش، پلیس، حشدالشعبی و نیروهای پیشمرگه شد که دشمن را شکست داده، خاک کشور را آزاد و مردم را با یکدیگر متحد کردند در حالی که توده‌های مردم فتوای جهاد کفایی مرجعیت عالی‌قدر دینی را لبیک گفتند و پیروزی بزرگی را برای میهن و بشریت ثبت کردند. 

عبدالمهدی در ادامه افزود: «سلام بر شهدا و مجروحانی که پیروزی‌ها را رقم زدند، سلام بر خانواده‌هایشان و سلام بر مبارزان قهرمان نیروهای مسلح و دستگاه‌های امنیتی که همچنان با بقایای داعش مبارزه می‌کنند و از ملت و میهن و معترضان صلح‌طلب دفاع کرده و فداکاری‌های گرانقدری برای بار دیگر تقدیم می‌کنند. درود و احترام ما و مردم بر آنها». 

نخست‌وزیر موقت عراق در پایان اعلام کرد که به همین مناسبت فردا- سه‌شنبه- به منظور برگزاری جشن¬های پیروزی تعطیل رسمی خواهد بود

 

عبدالمهدی پیروزی بر داعش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر