کد خبر: 842366 A

نماینده پارلمان عراق:

یک نماینده پارلمان عراق امروز- چهارشنبه- تظاهرکنندگان و همه مردم عراق را به هوشیاری در برابر تبلیغات ارتش‌های الکترونیک دعوت کرد که تلاش می‌کنند وزیر دفاع پیشین این کشور را نامزد پست نخست‌وزیری کنند.

به گزارش ایلنا به نقل از  سومریه نیوز، «عالیه نصیف» نماینده پارلمان عراق امروز -چهارشنبه- از تظاهر کنندگان و همه مردم عراق خواست که نسبت به فریب ارتش‌های الکترونیک در تلاش برای نامزدی وزیر دفاع پیشین که به دلیل محکومیت در پرونده فساد چند میلیون دلاری از سمت خود برکنار شد، هوشیار و آگاه باشند. 

نصیف با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: «فردی که پیش از این وزیر دفاع بوده و پس از محکومیت در پرونده‌های فساد از سمت خود برکنار شد، در حال حاضر ارتش‌های الکترونیک را به کار گرفته تا نامزد پست نخست‌وزیری شود». 

وی تأکید کرد که این فرد هنگام تصدی پست وزارت، میلیون‌ها دلار از بیت‌المال غارت کرده و امروز صدها نفر تنها در رسانه‌های اجتماعی برای وی کار می‌کنند.

نصیف توضیح داد: «ارتش‌های الکترونیک با انتشار اعلامیه‌هایی حاوی عکس‌هایی از وزیر سابق به همراه سرودهای حماسی که روی ویدیو کیلپ تنظیم شده تلاش می‌کنند تظاهرکنندگان را متقاعد کنند که وی باید نامزد سمت نخست‌وزیری شود. 

وی تأکید کرد که کاربران جعلی در تلاش برای فریب مردم، صدها کامنت در حمایت از وی درج می‌کنند. 

این نماینده پارلمان عراق تأکید کرد: «این فرد بسیار فاسد است اما پرونده‌های محکومیت وی بسته و متأسفانه حکم عفو برای وی صادر شده است».

وی از تظاهر کنندگان خواست هر که را می‌خواهند برای نخست‌وزیری انتخاب کنند اما به دام فریب این مفسدان که فسادشان با شواهد و قراین اثبات شده است، گرفتار  نشوند.

وزیر سابق نخست وزیری عالیه نصیف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر