کد خبر: 840781 A

جرمی کوربین:

رهبر حزب کارگر بریتانیا گفت که متهمان جرایم تروریستی «ضرورتا نباید» تمامی مدتی را که برایشان تعیین شده در زندان بگذارنند.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه تلویزیونی اسکای نیوز، «جرمی کوربین»، رهبر حزب کارگر بریتانیا، گفت که متهمان جرایم تروریستی «ضرورتا نباید» تمامی مدتی را که برایشان تعیین شده است، در زندان بگذارنند. این در حالی است که «بوریس جانسون»، نخست‌وزیر بریتانیا، پیشتر در واکنش به حمله روز جمعه در لندن گفت که این افراد باید بدون استثنا تمامی مدت تعیین‌شده را در زندان بگذرانند. 

کوربین گفت که از حادثه روز جمعه باید درس گرفت و «تحقیقاتی کامل» را درباره شرایط زندان عامل این حمله و چگونگی آزاد شدنش صورت داد. 

وی در رابطه با این‌که آیا تمامی کسانی که به چنین جرایمی متهم شده‌اند باید تمامی سال‌های تعیین‌شده را در زندان بگذرانند یا نه گفت: «نه، لزوما نیاز به چنین کاری نیست. به نظرم این بستگی به شرایط دارد و باید به عملکرد فرد در زندان نگاه کرد».

کوربین گفت: «به نظرم باید در این‌باره تحقیق کرد که چگونه خدمات زندان‌مان کار می‌کند و افراد هنگام آزادی دست به چه اقدامی‌هایی می‌زنند». 

جرمی کوربین بوریس جانسون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر