کد خبر: 839119 A

در اقدامی نمایشی صورت گرفت؛

برنامه «سند محمد بن سلمان» از اعطای مبلغ ۵۲۰ میلیون ریال برای حمایت از ۲۶ هزار جوان تازه ازدواج‌کرده در سراسر عربستان خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از روزنامه عکاظ، برنامه «سند محمد بن سلمان» در اقدانی نمایشی اعلام کرد که مبلغ ۵۲۰ میلیون ریال برای حمایت از ۲۶ هزار جوان تازه ازدواج کرده در سراسر عربستان اعطا می‌شود. 

ادعا شده است که این اقدام در راستای تمایل شدید این برنامه به کمک به جوانان و تکامل تلاش‌های هدفمند برای تحقق ثبات و توانمند سازی گروه‌های نیازمندتر در جامعه صورت گرفته است. 

این برنامه اعلام کرد که با حمایت «محمد بن سلمان» ولیعهد سعودی تمام کسانی که مشمول شرایط مفاد این برنامه در راستای تداوم سایر ابتکارات غیر سودآور اعم از حمایت مادی و معنوی از اقشار مختلف جامعه می‌شوند، پذیرفته شده‌اند.  

طرح «سند ازدواج» به مشمولان تازه ازدواج کرده در سراسر کشور از طریق پایگاه الکترونیک ارائه می‌شود و توسط ارتباط خودکار با سازمان‌های مختلف دولتی تأیید می‌شود. 

این برنامه اجتماعی همچنین به دنبال تضمین محتوای شناختی در طرح‌های ابتکاری مختلف است که طی آن دوره آگاهی مالی به عنوان یک عنصر اصلی برای تکمیل ثبت نام گذرانده می‌شود.

عربستان بن سلمان جوانان تازه ازدواج کرده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر