کد خبر: 835382 A

رئیس‌جمهوری مصر، به دولت این کشور دستور داد که به روند اتخاذ اقدام‌های لازم برای مبارزه با تروریسم و تضمین امنیت و کنترل قیمت‌ها ادامه دهند.

به گزارش ایلنا به نقل از روسیا الیوم، «بسام راضی»، سخنگوی ریاست‌جمهوری مصر امروز -شنبه- گزارش داد که «عبدالفتاح السیسی» رئیس‌جمهوری مصر با «مصطفی مدبولی» نخست‌وزیر، «محمود توفیق»، وزیر کشور، «عباس کامل» رئیس اطلاعات کل و «شریف سیف الدین»، رئیس سازمان نظارت اداری نشست برگزار کرد.

راضی توضیح داد که در این نشست، برخی موضوعات و در صدر آنها آخرین تحولات امنیتی و روند مبارزه با تروریسم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی تأکید کرد که السیسی در این نشست به دستگاه‌های امنیتی دستور داد که نهایت تلاش خود را در زمینه مبارزه با تروریسم و افراط‌گرائی و امنیت جنایی به کار گیرند که هدف آن حفظ قابلیت‌های مردم مصر، برقراری امنیت و ثبات در سراسر کشور و همچنین تداوم روند فراهم کردن محیطی مساعد برای توسعه و پیشرفت اقتصادی است.

بر اساس این بیانیه، السیسی همچنین به دستگاه‌های مرتبط دستور داد به منظور مقابله با احتکار، انحصار و کنترل قیمت‌ها و همچنین تقویت نقش سیستم‌های حمایت از مصرف‌کننده برای تضمین دسترسی آسان مردم به کالاهای مختلف با کیفیت بالا روند کنترل بازارها و نظارت بر گذرگاه‌های فروش را تشدید کنند.

مصر سیسی کنترل قیمت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر