کد خبر: 817631 A

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین از پادشاه سعودی خواست که دعوت فدراسیون کشورش از تیم ملی عربستان برای حضور در ورزشگاه شهید فیصل حسینی در فلسطین را بپذیرد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری معا، «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین عصر روز گذشته- سه شنبه- با ارسال نامه‌ای به «سلمان بن عبدالعزیز»، پادشاه عربستان، اعلام کرد که «از مواضع حمایتگرانه این کشور از مردم فلسطین» تقدیر می‌کند.

محمود عباس در این نامه نوشت: «مواضع عربستان با رهبری شجاعانه و خردمندانه شما باعث افتخار مردم و رهبران آنها است، مواضع ثابت و نقش مهم شما در قبال فلسطین و مردم آن در طول مراحل مختلف و در تمامی شرایط در مسیر مبارزه ملی فلسطین را ارج می‌نهیم، این امر بر عمق پایبندی به مسائل امت ما و دفاع از حقوق آن و عمل برای بازپس گیری اراضی آن تأکید می‌کند». 

وی تأکید کرد که مواضع عربستان در حمایت از ملت ما از جمله همراهی و تشویق جوانان فلسطینی برای مشارکت در تمام  امور ورزشی همیشه و همواره بزرگ و تاریخی بوده است. 

 عباس ابراز امیدواری کرد که عربستان به دعوت فدراسیون فلسطین از تیم ملی سعودی برای دیدار با تیم فلسطین در ورزشگاه «فیصل الحسینی» در قالب مسابقات مقدماتی جام جهانی در تاریخ ۱۵ اکتبر به منظور تحقق رؤیای همه مردم فلسطین برای مسابقه در خاک خود پاسخ مثبت دهد.

محمود عباس ریاض حمایت ورزشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر